BİLGİ FORMU


  Sandıklı Meslek Yüksek Okulu

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Sandıklı Meslek Yüksek Okulu Empty Sandıklı Meslek Yüksek Okulu

  Mesaj  lori1 Bir Ptsi Eyl. 07, 2015 12:24 am

  Sandıklı Meslek Yüksek Okulu Logo

  Sandıklı Meslek Yüksek Okulu

  Afyon Kocatepe Üniversitesi'ne bağlı olan Sandıklı Meslek Yüksek Okulu hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek ister misiniz? O zaman sizde sitemizi ziyaret etmelisiniz. Sitemizde sizler için merak ettiğiniz her şey yer almaktadır. Peki, sitemizde neler bulacaksınız?

  Ders kayıtlarının yaklaşması ile beraber der kayıtlarının nasıl yapılacağını ve ders programının nasıl olacağını merak ediyorsanız sitemize bakmanız yeterli olacaktır. Sitemizde Meslek Yüksek Okulu içerisinde yer alan tüm bölümlerin ders programı yer almaktadır. Bu ders programları sayesinde kendi ders programınıza bakabilirsiniz.

  Sandıklı MYO öğrencileri tarafından kurulmuş olan sitemizde aynı zamanda öğrenci giriş sistemi de yer almaktadır. Öğrenci bilgi sistemine ulaşmak istediğinizde sitemize girerek buradan da direk olarak bilgi sistemine erişebilirsiniz.

  Sitemizde sizlere sunulanlar sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Bunların yanı sıra Sandıklı Meslek Yüksek Okulu ile ilgili diğer haberlere de sitemiz üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Öğretmenler tarafından yayınlanan mesajlar, bölümler ile ilgili son haberler, üniversite tarafından yapılan duyurular, etkinlikler kısacası her türlü habere sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Sitemiz sadece üniversitemiz ile ilgili haberleri sizlere sunmuyor. Ayrıca sitemizde Sandıklı ile ilgili haberleri de bulabilirsiniz. Eğer Sandıklı'da neler olduğunu ve yapılan etkinlikleri merak ediyorsanız sitemize girerek tüm bunlardan haberdar olabilirsiniz. Kısacası Sandıklı ve Sandıklı Meslek Yüksek Okulu ile ilgili merak ettiğiniz her türlü konu için sizde sitemize girmeli ve sizlere sunduğumuz başlıklara göz atmalısınız.

  Site: www.sandiklimyo.com

  sandiklimyo.com

   Forum Saati Perş. Ağus. 22, 2019 1:05 pm