YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

Site Yapmak İçin Kullanabilecek En Faydalı Kaynaklar

nullsix
    Emektar Üye
    Emektar Üye

Paylaşım Gücü: : 8869
    Rep Gücü: : 0

Site Yapmak İçin Kullanabilecek En Faydalı Kaynaklar  Empty Site Yapmak İçin Kullanabilecek En Faydalı Kaynaklar

Mesaj  nullsix C.tesi Eyl. 26, 2015 2:41 pm

Site Yapmak İçin Kullanabilecek En Faydalı Kaynaklar

Sitenasilkurulur.net

Destek almak insan olmanın en temel içgüdülerinden biridir. Özellikle de medeniyetimizi bu kadar yükseltmiş iken, geldiğimiz noktayı destek almaya borçlu olduğumuzu söyleyecek olursak yanışmış sayılmayacağızdır. Aksi taktirde doğada mücadele ettiğimiz hayvanlardan bizlerden çok daha güçlü olan binlercesinin şuan için dünya hakimiyetimizde bizlerle hiçbir yarışa kalkışamayacaklarını durumunu göz önüne alacak olursak destek olmanın önemimi çok daha net bir şekilde kavramış olacağızdır. Önceden avlanmak noktasında sağlanan desteği bugünkü yaşantılarımızda nasıl sağlayacağız. Yani modern çağda desteğimizi nasıl sağlayacak, nasıl destek alacağız?

http://www.sitenasilkurulur.net/site-nasil-yapilir

İnternet gibi ortamları kullanarak edinebiliriz desteğimizi! Özellikle de günümüzde açılan platformların alanında uzmanlaşmış kadroları ile ortaya çıkardıkları çalışmaları göz önüne alacak olursak destek almak için ne denli önemli imkanların bizlere sunulduğunu daha net görmüş oluruz. Öyle ki eğitim alanında akademik bilgiye ulaşabileceğiniz yoğunlukta bilgilendirmelerde bulunuluyor.

http://www.sitenasilkurulur.net

Her ne kadar bilgi ağı olarak çok zengin bir yapıda olsa da sunulan bilgilerin ücretli olarak sağlanıyor olmasının ortaya çıkardığı sorunlar problem anlamına gelmektedir. Site yapmak konusunda eğitim seti veren bir platformu düşünelim. Normal şartlarda site yapmak için domain ve host ödemelerini zaten yapacağınızın gerçeğinin yanında bir de böyle bir eğitim için para ödenmesi gerçekten de zorlayıcı olabilmektedir. Bu yüzdendir ki birçok kişi site yapmak istediğinde bir platforma girerek eğitim için bile olsa oraya para ödemek istemezler. Sizlere bu noktada bir tavsiye bulunabiliriz. Site yapmak istiyor ve sırf eğitimini paralı olduğu için edinmiyorsanız bu alanda ücretsiz olarak hizmet veren bir site biliyoruz. Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşacağınız www.sitenasilkurulur.net/site-nasil-yapilir platformundan bahsediyoruz. Tek bir tıklama ile hiçbir üyelik işlemine ihtiyaç duymadan bu alanda uzman desteğe sahip olabileceksiniz!

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 11:49 am