BİLGİ FORMU


  Sesyolla.Com ile Herkes Sesinizi Duyacak

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2095
  Paylaşım Gücü: : 6317
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Sesyolla.Com ile Herkes Sesinizi Duyacak Empty Sesyolla.Com ile Herkes Sesinizi Duyacak

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Mayıs 31, 2012 8:15 pm

  Domain adı : www.sesyolla.com

  İçerik-Başlık : Sesyolla.Com ile Herkes Sesinizi Duyacak

  Site Kuruluş Tarihi : Nisan 2012

  Tanıtım, Açıklama : SesYolla.Com, bir online ses kaydetme projesidir. Site vasıtasıyla sesinizi kaydedebilir ve dilediğiniz zaman bu sesi dinleme fırsatı bulabilirsiniz.

  "Herkes Sesini Duyacak" sloganıyla faaliyetlerine başlayan SesYolla.com projesi, Türkiye'de bir ilktir. Daha evvel bu şekilde bir proje kimse tarafından yapılmamıştır. Bu da projenin özgünlüğünü ortaya koymaktadır.

  Site üzerinden ses kaydettikten sonra, kaydettiğiniz sesleri herkese dinlettirebileceksiniz. Dolayısı ile herhangi bir ürününüzü tanıtmak ya da bir internet sitenizi insanlara duyurmak için sesinizi siteye yükleyebilirsiniz. Arzu edenler ise, komik sesler kaydederek, hem kendilerini hem de site takipçilerini neşelendirebilir.

  Siteye yüklediğiniz sesleri, dilerseniz özel olarak kaydederek, sadece sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bu sesleri Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ sitelerinde kullanabilir ve mp3 formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  İnsanlara sesinizi duyurmak için, artık sesyolla.com isimli bir web site projesi var. Siz de sesinizin binlerce kişi tarafından dinlenmesini istiyorsanız siteyi ziyaret edebilirsiniz.

  Örnek Bazı Ses Kayıtları :

  Şiir : sesyolla.com/MTIyMjY/omruumm-.html
  Amatör Ses : sesyolla.com/MTIxMzI/kalbime-gomerim-o-zaman.html
  Amatör Ses : sesyolla.com/MTIxNjM/vur-kadehi-usta.html

   Forum Saati Salı Ağus. 20, 2019 11:38 pm