BİLGİ FORMU


  T9TR.com - Kısayol Sitesi

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2113
  Paylaşım Gücü: : 6371
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  T9TR.com - Kısayol Sitesi Empty T9TR.com - Kısayol Sitesi

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Haz. 13, 2012 3:30 pm

  Domain adı : T9TR.com

  İçerik-Başlık : T9TR.com - Kısayol Sitesi

  Site Kuruluş Tarihi : Mart 2012

  Tanıtım, Açıklama : www.T9TR.com adı altında faaliyetlerine başlayan internet sitesine hoşgeldiniz. T9TR isimli site, bir kısayol sitesi idir Sık sık girmiş olduğunuz web sitelerine, tek bir tık ile ulaşmak istiyorsanız, T9TR'yi kullanabilirsiniz.

  Örneğin bir Mynet sitesinin Canlı Borsa sayfasını takip etmeniz gerekiyor. Mynet sitesindeki Canlı borsa sayfasına erişmek adına en az 5 sayfa birden açmak gerekmektedir. Bu da size oldukça zaman kaybettirecektir. İşte bu noktada devreye T9TR Sitesi giriyor. Eğer bir T9TR üyeliğiniz mevcut ise, Mynet Canlı borsa sayfasına tek bir tuş ile girebilirsiniz.

  İnternete girdikten sonra genellikle Facebook hesabımızı, Twitter hesabımızı, Mail hesabımızı, Youtube ve benzeri bir video sitesini açmaktayız. Bu sitelerin tamamına Tek bir çatı altından bağlanmayı arzu ederseniz T9TR Sitesinden ücretsiz olarak hesap açtırınız. T9TR hesabı açtıktan sonra, tüm bu siteleri, sık kullanılanlara ekleyeceksiniz. T9TR sitesini de anasayfanız yapmanız durumunda, artık tüm bu siteleri elinizin altında bulabilmiş olacaksınız.

  Siz de zamanınıza değer veriyorsanız, sık sık girdiğiniz siteleri, T9TR.COM Panelinize ekleyiniz. Bu sitelere girmek istediğiniz anda, sadece T9TR panelinize girmeniz kafi olacaktır.

   Forum Saati Çarş. Eyl. 18, 2019 2:18 pm