BİLGİ FORMU


  PratikOfis.com | Teknoloji - Eğitim ve Ekonomi Portalı

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2094
  Paylaşım Gücü: : 6314
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  PratikOfis.com | Teknoloji - Eğitim ve Ekonomi Portalı Empty PratikOfis.com | Teknoloji - Eğitim ve Ekonomi Portalı

  Mesaj  nullsix Bir Paz Haz. 24, 2012 11:31 pm

  Site adı : PratikOfis.com

  İçerik-Başlık : Teknoloji - Eğitim ve Ekonomi Portalı

  Site Kuruluş Tarihi : Mayıs 2004

  Tanıtım, Açıklama : PratikOfis.com adı altında faaliyetlerini sürdürmekte olan internet sitesine hoşgeldiniz. Özellikle teknoloji, bilgisayar ve internet konuları hakkında paylaşımların yer aldığı sitede ekonomi, sağlık ve eğitim makaleleleri de bulunabilir.

  Teknoloji dünyasında yaşanan her türlü yeni haber ile gelişmeyi anbean takip etmek isteyenler, sitedeki "Teknoloji" kategorisine bağlanabilirler. Bu kategori üzerinde teknoloji haberlerinin yanı sıra çeşitli cep telefonlarına dair inceleme yazıları da mevcuttur.

  Bilgisayarların donanımları ve en faydalı bilgisayar yazılımları hakkında birbirinden değerli yazıları okumak için ise "Bilgisayar" kategorisine girebilirsiniz. Site üzerinden ayrıca, bilgisayar ile ilgili olan "Microsoft Office programları" ve "İşletim Sistemleri" bölümlerini de takip edebileceksin.

  Ziyaretçiler, arzu ederlerse Ekonomi, Eğitim ve Sağlık konularındaki önemli kaynaklara yine pratikofis.com vasıtasıyla ulaşabilirler. Sitedeki beğendiğiniz tüm yazıları, Facebook - Twitter gibi sosyal ağlarda, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Teknolojiden ve bilgisayardan uzak kalmak istemeyen herkesi bu adrese bekleriz.

   Forum Saati C.tesi Ağus. 17, 2019 4:27 pm