BİLGİ FORMU


  HD Dizi, Film ve Klipler Astronot.net adresinde

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2097
  Paylaşım Gücü: : 6323
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  HD Dizi, Film ve Klipler Astronot.net adresinde Empty HD Dizi, Film ve Klipler Astronot.net adresinde

  Mesaj  nullsix Bir Ptsi Ara. 14, 2015 10:23 pm

  Sitenin ismi : http://www.astronot.net

  Sitenin Konusu : HD Dizi, Film ve Klipler Astronot.net adresinde

  Alan adının kayıt edildiği tarih : Şubat 1999

  Sitenin kullandığı yazılım: vBulletin Forum

  Site Tanıtım Mesajı : Astronot.net isimli internet adresine bağlanarak, en güncel dizilerin tüm bölümlerini keyifle indirme fırsatı bulabilirsiniz. Sitede sadece diziler değil, birbirinden kaliteli filmler, hd klipler, tv show programları ve çok daha fazlası kendine yer bulmuştur.

  Forum içerisinde yer alan dizilerin tamamını yüksek görüntü kalitesiyle bilgisayarınıza indirebileceksiniz. İnternetten HD Dizi indirmek isteyenler, hiç tereddüt etmeden astronot.net adresine bağlanabilir.

  Astronot adresinde, üyelerin istekleri büyük önem arz etmektedir. Site editörleri, üyelerin bireysel isteklerini en hızlı şekilde karşılamayı amaç edinmiştir. Bu bağlamda, özellikle indirmeyi planladığınız bir HD Klip, dizi ya da film var ise, bu isteğinizi forum içerisinde dile getirebilirsiniz.

  Sitede bolca sayıda Bluray Film de ziyaretçilere takdim edilmiştir. Kaliteli film, dizi ve kliplerin paylaşıldığı bu forumda, görüntü kalitesi anlamında üyeleri tatmin edecek içerikler mevcuttur.

  Astronot forumunda hem yerli hem de yabancı filmler, klipler ve diziler bulunabilecektir. HD Kalitede canlı performanslar, aktif olarak devam eden veya yayını sona eren kaliteli diziler, hepsi bu forumda bir aradadır.

  Sizi de bu özel oluşuma muhakkak bekliyoruz.

   Forum Saati Perş. Ağus. 22, 2019 12:19 pm