BİLGİ FORMU


  Güncel Eğitim Haberleri ve Burs Olanakları - ogrencibulteni.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2095
  Paylaşım Gücü: : 6317
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Güncel Eğitim Haberleri ve Burs Olanakları - ogrencibulteni.com Empty Güncel Eğitim Haberleri ve Burs Olanakları - ogrencibulteni.com

  Mesaj  nullsix Bir Paz Ağus. 05, 2012 11:03 pm

  Site İsmi : ogrencibulteni.com

  Site Başlığı : Güncel Eğitim Haberleri ve Burs Olanakları - ogrencibulteni.com

  Facebook Hesap Adı : facebook.com/TRogrencibulteni

  Twitter Hesap Adı : twitter.com/ogrencibulteni

  Site Sorumlusu : Tunçağ Veli ÜNLÜ

  Domain Kayıt Zamanı : Ekim 2010

  Tanıtım ve Açıklamalar : ogrencibulteni.com, yaklaşık 2 yıldır aktif olarak yayın hayatını sürdüren bir eğitim sitesidir. Site içeriğinde, eğitim hayatını devam ettirmekte olan bireyler için çok özel haber ve veriler kendine yer bulmuştur. Öğrenci bülteni isimli site vasıtasıyla, en güncel eğitim haberlerini takip edebileceğiniz gibi gerek Burs konularında gerekse Yurtdışı Eğitim gibi alanlarda önemli bilgilere sahip olabilirsiniz. http://www.ogrencibulteni.com'da ayrıca, evinden uzakta okumak durumunda kalan öğrenciler için Öğrenci Yurtları - Konaklama bölümleri bulunabilecektir.

  Öğrenciler için her türlü haber, bilgi ve etkinlikleri yakından takip etmek isteyenler, Öğrenci Bülteni sitesinin sosyal ağ hesaplarına katılabilirler. Twitter hesabı olanlar https://twitter.com/ogrencibulteni sayfasından, Facebook hesabı bulunanlar da https://www.facebook.com/TRogrencibulteni isimli sayfadan bizi takip edebilir.

  Tüm öğrencilere sevgilerimizle

   Forum Saati C.tesi Ağus. 17, 2019 9:57 pm