BİLGİ FORMU


  Çocuğunuzun WhatsApp'ta gönderdiği mesajları öğrenmek ister misiniz?

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2097
  Paylaşım Gücü: : 6323
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Çocuğunuzun WhatsApp'ta gönderdiği mesajları öğrenmek ister misiniz? Empty Çocuğunuzun WhatsApp'ta gönderdiği mesajları öğrenmek ister misiniz?

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Tem. 28, 2017 4:22 pm

  Çocuğunuzun WhatsApp'ta gönderdiği mesajları öğrenmek ister misiniz?

  Çocuğunuz, WhatsApp üzerinden kimlere ne gibi mesajlar gönderiyor, kimlerle hangi fotoğraf ve videoları paylaşıyor diye merak ediyorsanız, bu konuda bazı yazılımlara ihtiyacınız olacaktır. Casuswhatsapp.com adresinde yer alan başkasının whatsapp mesajlarını nasıl okurum yazısında, WhatsApp mesajlarını okumak üzerine merak ettiğiniz pek çok bilgiyi bir arada bulabilirsiniz. Site üzerinde WhatsApp mesajlarını okuma şansı yakalayabileceğiniz çeşitli yazılımlar da ziyaretçilere detaylıca tanıtılmaktadır. Hatta site ziyaretçileri buradan WhatsApp takip programlarını sipariş etme fırsatı da bulabilir.

  Siz de çocuğunuzun yanlış kişilerle arkadaşlık kurmasını engellemek ve onu güvence altına almak için, casuswhatsapp.com/birinin-whatsapp-mesajlarina-ulasma-programi adresine ziyarette bulunun. Buradan çocuğunuz için WhatsApp takip programları siparişinizi verin.

   Forum Saati Perş. Ağus. 22, 2019 1:08 pm