BİLGİ FORMU


  Bim Aktüel Ürünler Kataloğu - Buhaftaaktuel.com

  Paylaş

  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 1909
  Paylaşım Gücü: : 5757
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Bim Aktüel Ürünler Kataloğu - Buhaftaaktuel.com

  Mesaj  nullsix Bir Paz Haz. 03, 2018 4:06 pm

  Web site adı : Buhaftaaktuel.com

  Sitenin başlığı : Bim Aktüel Ürünler Kataloğu - Buhaftaaktuel.com

  Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Nisan 2018

  Site ile ilgili açıklamalar : Buhaftaaktuel.com adı altında faaliyetlerine başlayan internet sitesine hoş geldiniz. Site aracılığı ile; Bim, A101 ve Şok marketlerinin tüm aktüel ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

  Bim aktüel linkine tıkladığınız takdirde, Bim kampanyalarından haberdar olabileceksiniz. Alışverişlerinizi Bim vasıtasıyla yapıyorsanız, bu siteden mutlaka yararlanmalısınız.

  Bim üzerinde, hangi ürünler hangi fiyata satışa çıkıyor diye merak edenler, hiç vakit kaybetmeden buhaftaaktuel.com içerisine girmelidir. Bu siteyi sıklıkla takip eden herkes, alışverişlerini oldukça ekonomik fiyatlara getirecektir.

  Türkiye'de 7000'e yakın mağazası olan Bim, Türkiye dışında da çok sayıda farklı ülkede mağaza açmıştır. Ekonomik ürünleri ile ön plana çıkan Bim, her geçen gün daha da büyümektedir.

  Bim aktüel ürünler kataloğu arayanlar, bu konuda buhaftaaktuel.com adresine ziyaretini gerçekleştirebilir. Site ile birlikte sadece Bim değil, yazımızın başında da vurgulamış olduğumuz gibi Şok ve A101 aktüel ürün kataloglarına da gözatmanız mümkün olabilecektir.

  Herkese şimdiden keyif dolu alışverişler dileriz.

   Similar topics

   -

   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 12:56 am