YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

6/10 Freelancer Grafik Hizmeti

mehmettunc
    mehmettunc
    Geyik Takımı
    Geyik Takımı

At
    Paylaşım Gücü: : 191
    Rep Gücü: : 0

6/10 Freelancer Grafik Hizmeti Empty 6/10 Freelancer Grafik Hizmeti

Mesaj  mehmettunc Çarş. Ocak 09, 2019 8:01 am

Firmanız yada ajansınız için freelance grafik tasarım hizmeti verebilirim. Merhabalar size yeni açtığım web sayfamdan ve mesleki bilgimden bahsetmek istiyorum. Ben Meltem Bozdemir , grafik tasarım , fotoğraf çekimi , video animasyon alanında uzun yıllardır pek çok kuruluş ve bireysel kişilere hizmet verdim.  

Kendi web sitemin açılışını bir hayli geciktirmiş olsam da terzi sökük sarmalını kırmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Sizin İçin Ne Yapabilirim?

Logo Tasarlayabilirim
    Kurumsal Kimlik Çalışmanızı Oluşturabilirim.
    Web Sayfanızı Tasarlayıp Kodlayabilirim
    Tanıtım Filminizi Hazırlayabilirim
    Sosyal Medya Reklamlarınızı Hazırlayabilir ve Hesaplarınızın Yönetimini Üstlenebilirim.
    Eğlenceli Kısa Animasyon Videolar İle Dikkat Çekici İçerikler Oluşturabilirim
    Seo Konusunda Destek Verebilirim

6/10 Ne Demek

Meslek hayatım boyunca 7/24 hizmet verdiğini iddaa eden ve maalesef bu iddiayı karşılamanın yakınından bile geçemeyen pek çok firmaya denk geldim.  Sizin için 7/24 hizmet veremem . Haftanın 6 günü ortalama 10 saat çalışıyorum .Geri kalan zamanlarımda tasarlamak daha güzele ulaşmak adına hayattan besleniyorum. Ama illa yetişecek bir projeniz var ise bol kahve eşliğinde sizin için sabahlarım..

Site Adresim ;  http://www.meltembozdemir.com/

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 12:25 pm