BİLGİ FORMU


  Zorlu Tel | Panel Çit - Bahçe Çiti ve Jiletli Tel Sistemleri

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2113
  Paylaşım Gücü: : 6371
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Zorlu Tel | Panel Çit - Bahçe Çiti ve Jiletli Tel Sistemleri Empty Zorlu Tel | Panel Çit - Bahçe Çiti ve Jiletli Tel Sistemleri

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Ağus. 21, 2019 4:18 pm

  Web Site İsmi : Zorlutel.com

  Site Başlığı : Zorlu Tel | Panel Çit - Bahçe Çiti ve Jiletli Tel Sistemleri

  Firma Kuruluş Yılı : 2006

  Site Tanıtımı : Zorlu Tel, sektöründe uzun yıllardır başarıyla faaliyet göstermektedir. Yakalamış olduğu yüksek müşteri memnuniyet oranını; kaliteli ürünlerine, avantajlı fiyatlarına ve güler yüzlü hizmet anlayışına borçlu olan Zorlu Tel, her geçen gün daha da büyüyor.

  Tel çit denildiği zaman ülkemizde akla ilk olarak gelen firmalardan biri, hiç kuşkusuz Zorlu Tel firmasıdır. Buradan galvaniz kaplı bahçe telinden tutun panel çitlere, çimli çitlerden panel kapılara kadar pek çok farklı ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

  Panel çit fiyatları ne seviyede diye merak ediyorsanız, hiç vakit kaybetmeksizin zorlutel.com isimli internet adresini ziyaret ediniz. Site vasıtasıyla, gerek panel çit fiyatlarını, gerek tel çit fiyatlarını, gerek çim çit fiyatlarını, gerekse de jiletli tel fiyatlarını görme şansı bulabileceksiniz.

  Zorlu Tel ile çalışan birbirinden değerli müşterilerin görüşleri, zorlutel.com isimli web sitesi içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Siteye giriş yaparak, hem müşteri yorumlarını okuyabilecek, hem firmanın güncel iletişim kanallarını görebilecek, hem de pek çok farklı ürününü detaylıca inceleme fırsatı elde edebileceksiniz.

  Güvenli, şık, kullanışlı ve aynı zamanda ekonomik panel çit çözümleri, burada sizleri bekliyor olacak.

  Buradan arzu edenler galvaniz kaplı bahçe çiti, arzu edenler pvc kaplı bahçe çiti tedarik edebilir.

  UV korumalı, alev almaz çim çit seçenekleri yine burada mevcuttur. Tüm bu ürün seçenekleri ile çok daha fazlası hakkında en kapsamlı bilgiler, zorlutel.com platformunda sizler için bir araya getirilmiştir.

   Forum Saati C.tesi Eyl. 21, 2019 12:03 am