BİLGİ FORMU


  Kiralık Yazlıklar - Kiralık Villalar

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2095
  Paylaşım Gücü: : 6317
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Kiralık Yazlıklar - Kiralık Villalar Empty Kiralık Yazlıklar - Kiralık Villalar

  Mesaj  nullsix Bir Paz Mayıs 04, 2014 10:11 pm

  Web Site İsmi : Yazlikvillam.com.tr - Villadatatile.com

  Site Başlığı : Kiralık Yazlıklar - Kiralık Villalar

  Site Tanıtımı : Bu yaz unutulmayacak bir tatil yaşamaya ne dersiniz? Tatilinizi en lüks yazlık ya da villalarda geçirmek istiyorsanız, Yazlikvillam.com.tr ve Villadatatile.com sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu sitelerde en güzel yazlıklar ve villalar sizleri bekliyor.

  Fethiye içerisinde kiralık yazlık arayanlar, sitenin http://www.yazlikvillam.com.tr/kiralik-yazliklar/fethiye.html sayfasına giriş yapabilirler.

  Kalkan'da kiralık yazlık bakanlar ise http://www.yazlikvillam.com.tr/kiralik-yazliklar/kalkan.html adresine bağlanabilir.

  Tüm ilanlarda, son derece detaylı fotoğraflar ve yazlıklar hakkında ayrıntılı bilgiler ziyaretçilere takdim edilmiştir. Bu bilgiler ve fotoğraflar ışığında hemen rezervasyonunuzu tek bir tuşa basarak yaptırabilirsiniz.

  http://www.villadatatile.com/site/ adresine girenler, en muhteşem villalarda uygun fiyatlı tatil yapma şansı bulabilecektir.

  Villanızı kiraya vermek istiyorsanız yine villadatatile.com adresine başvurabilirsiniz. Böylece kiralık villa ilanınız anında sitede yayınlanmaya başlayacaktır.

   Forum Saati Salı Ağus. 20, 2019 11:47 pm