YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

Nutraxin Psyllium Husk Fiber ve Kabızlık

nullsix
    Emektar Üye
    Emektar Üye

Paylaşım Gücü: : 8869
    Rep Gücü: : 0

Nutraxin Psyllium Husk Fiber ve Kabızlık Empty Nutraxin Psyllium Husk Fiber ve Kabızlık

Mesaj  nullsix Perş. Tem. 24, 2014 9:23 pm

Nutraxin Psyllium Husk Fiber ve Kabızlık

Ben kabızlık sorunumu yakın bir arkadaşıma konuyu açarak atlatmayı başardım. Uzun bir süre geçer diyerek sadece kendi bildiğim şekilde bu duruma müdahale etmeye çalıştım ancak ne denediysem başarılı olamadım. En sonunda arkadaşıma konuyu açtığımda kendisininde uzum zaman önce bu durumdan muzdarip olduğunu öğrendim. Peki o kadar sancılı bir dönemi nasıl atlattın dediğimde ise bana Nutraxin Psyllium Husk Fiber sayesinde dedi. Bahsettiğine mucize bir ürün olan bu bitkisel takviye zengin lif özelliği sayesinde bağırsakları son derece sağlıklı bir şekilde çalıştırarak hem kabızığı hemde ishali kolayca ortadan kaldırabiliyormuş. Bende arkadaşımdan aldığım bu tavsiye üzerine ürünü hemen denedim ve ilk aldığım sonuçlar gerçektende olumluydu. Nutraxin Psyllium Husk Fiber'i kullanmaya başladığım ilk bir iki gün sonrasında düzenli olarak tuvalete gidip ihtiyacımı görmeye başladım. Sonrasında ise bir daha kabızlık sorunu ile karşılaşmadım. Kabızlık gerçektende çok büyük bir sıkıntı. Ancak Nutraxin Psyllium Husk Fiber sayesinde bu durumdan kurtulmak gerçektende çok kolaymış.

kabızlık - Nutraxin.com.tr

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 6:09 am