BİLGİ FORMU


  Green Card ile Amerika'da Yaşam - Greencardfirsati.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2095
  Paylaşım Gücü: : 6317
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Green Card ile Amerika'da Yaşam - Greencardfirsati.com Empty Green Card ile Amerika'da Yaşam - Greencardfirsati.com

  Mesaj  nullsix Bir Paz Nis. 19, 2015 12:57 pm

  Site İsmi : Greencardfirsati.com

  Site Konusu : Green Card ile Amerika'da Yaşam - Greencardfirsati.com

  Domain Kayıt Zamanı : Nisan 2015

  Tanıtım ve Açıklamalar : Amerika'da yaşam fırsatı elde etmek istiyorsanız, hemen Greencardfirsati.com adlı internet adresine bağlanmanızı tavsiye ediyorum. Site üzerinden Green Card için hızı başvuru yapabileceksiniz.

  Öncelikle Green Card nedir diye merak edenler için kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Green Card, Amerika'da ömür boyu oturma ve çalışma izni sunan bir çeşit vizedir. Green Card sahibi olanlar, Amerikan vatandaşlarının sahip olduğu neredeyse tüm haklardan yararlanabilmektedir. Ayrıca Green Card elde ettiğiniz takdirde, beş yıl sonra Amerikan vatandaşlığına başvurarak tam bir Amerikan vatandaşı da olabilirsiniz.

  Amerika'da Yaşam hayalini kuruyorsanız, hiç tereddüt etmeden greencardfirsati.com sitesinden başvurunuzu gerçekleştiriniz. Sitede green card ile alakalı aklınıza takılan her türlü bilgiye de kolayca ulaşabileceksiniz. Özellikle sormayı düşündüğünüz bir sual var ise, sitenin iletişim sayfasından yetkililerle irtibat sağlayabilirsiniz.

  Green Card Başvurusu yaparak Amerika'da yaşama hayalinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, sizi de greencardfirsati.com sitesine davet ediyoruz.

   Forum Saati C.tesi Ağus. 17, 2019 10:06 pm