BİLGİ FORMU


  Tüketici hukuku kitapları - Aristohukukyayinevi.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2094
  Paylaşım Gücü: : 6314
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Tüketici hukuku kitapları - Aristohukukyayinevi.com Empty Tüketici hukuku kitapları - Aristohukukyayinevi.com

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Mayıs 14, 2015 12:21 pm

  İnternet Sitesinin Adı : Aristohukukyayinevi.com

  Tüketici hukuku kitapları - Aristohukukyayinevi.com Logo

  Site Konusu - Site Başlığı : Tüketici hukuku kitapları - Aristohukukyayinevi.com

  Sitenin Faaliyetlerine Başlamış olduğu Tarih : Mart 2015

  Site Hakkında Açıklamalar : Aristohukukyayinevi.com adı altında faaliyetlerini sürdüren internet sitesi, ziyaretçilerine hukuk kitapları sunmaktadır. Site aracılığı ile her türlü hukuk kitabını uygun fiyatlarla satın alma fırsatı bulabileceksiniz.

  İnternetten hukuk kitapları almak istiyorsanız, hiç tereddüt etmeden Aristohukukyayinevi.com isimli web adresini tercih edebilirsiniz. Sitede satışa sunulan hukuk kitapları, çeşitleri kategorilere ayrılmıştır. Bu kategorilerden bazıları şu şekilde sıralanabilir: Borçlar hukuku, bankacılık hukuku, inşaat hukuku, kamu ihale hukuku ve tüketici hukuku kitapları. Tüm bu kategorilerde çok sayıda hukuk kitabı sizleri beklemektedir.

  Sitede yer alan kitaplar arasından, Bankacılık Sektöründe Tüketici Hukuku Uygulamaları kitabını özellikle site ziyaretçilerine tavsiye edebilirim.

  Aristohukukyayinevi.com sitesinde kendine yer bulan bütün kitapları, son derece detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kitapların üzerine farenizle geldiğinizde, kitapların büyültülmüş fotoğraflarını görebileceksiniz. Kitabın içeriğinde yer alan konu başlıkları, kitabın yazarı, kitabın sayfa sayısı, kitabın basım yılı ve hatta kitabın ölçüleri dahi sitede gösterilmektedir.

  Herkese keyifli alışverişler diliyoruz.

   Forum Saati C.tesi Ağus. 17, 2019 4:48 pm