BİLGİ FORMU


  Düğün fotoğrafçısı Hakan KIPCAK - Sihirligozler.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2095
  Paylaşım Gücü: : 6317
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Düğün fotoğrafçısı Hakan KIPCAK - Sihirligozler.com Empty Düğün fotoğrafçısı Hakan KIPCAK - Sihirligozler.com

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Tem. 16, 2015 4:34 pm

  İnternet Sitesinin Adı : Sihirligozler.com

  Site Konusu - Site Başlığı : Düğün fotoğrafçısı Hakan KIPCAK - Sihirligozler.com

  Sitenin Faaliyetlerine Başlamış olduğu Tarih : Eylül 2011

  Site Hakkında Açıklamalar : Sihirligozler.com adı altında yayın hayatını sürdüren internet adresine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile düğün fotoğrafçısı Hakan KIPCAK tarafından sunulan hizmetler hakkında bilgi alabileceksiniz. Sihirligozler.com adresinde aynı zamanda Hakan KIPCAK ve ekibi tarafından yapılan çalışmaları da bulabilirsiniz.

  İnternetten 'düğün fotoğrafçısı' diye arattığınız zaman karşınıza bu işi yapan yüzlerce kişi çıkacaktır. Lakin kişiye özel çalışmalar sunan, müşterilerine en samimi şekilde yaklaşan, işini layıkıyla yapan bir düğün fotoğrafçısı aramakta iseniz, Hakan KIPCAK ve ekibini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  http://sihirligozler.com sitesinde Hakan KIPCAK ve ekibi tarafından sunulan hizmetlere binaen detaylı bilgilerin yanı sıra düğün fotoğrafçılığı ile ilgili de birbirinden değerli yazılar kendine yer bulmuştur. Düğün alışverişi ve gelinlik seçimi hakkında bilinmesi gerekenler, en iyi düğün fotoğrafının çekilmesi için gelinlere verilen ipucular ve benzeri makalelere sitedeki blog sayfası üzerinden gözatabileceksiniz.

  Sihirli Gözler ekibiyle iletişim sağlamak adına, sihirligozler.com adresindeki iletişim formunu doldurabilir ya da aşağıdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

  0554 937 2888 Hakan KIPCAK
  0507 770 0978 Özlem KIPCAK

   Forum Saati Salı Ağus. 20, 2019 1:54 pm