BİLGİ FORMU


  İş Arama Platformu toHigher ile 3 dakikada iş bulacaksınız

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2097
  Paylaşım Gücü: : 6323
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  İş Arama Platformu toHigher ile 3 dakikada iş bulacaksınız Empty İş Arama Platformu toHigher ile 3 dakikada iş bulacaksınız

  Mesaj  nullsix Bir Paz Ağus. 28, 2016 7:19 pm

  Site adı : Tohigher.com

  Projeyi tanımlayan başlık : İş Arama Platformu toHigher ile 3 dakikada iş bulacaksınız

  Slogan : 3 dakikada en iyi işi bulun

  Sitenin Yayın hayatına başladığı ay ve yıl: Aralık 2011

  Proje hakkında ayrıntılı Açıklamalar : Bugün sizlere son derece başarılı bir İş Arama Platformu önerisinde bulunacağım. Bu platformun ismi, konumuzun başlığından da görebileceğiniz üzere, toHigher şeklindedir. toHigher ile birlikte, aradığınız işi, sadece ve sadece 3 dakika içerisinde bulabileceksiniz.

  Neden 3 dakika?

  Sıradan iş ilanı sitelerinde, yüz binlerce ilan arasından kendinize uygun bir iş bulmak zorundasınız. Fakat, toHigher sistemine, üye olduğunuz anda iş bulabileceksiniz. Hemen açıklayalım. Sisteme üyelik kaydı yaptırırken, size çeşitli sorular sorulacaktır. Bu soruları yanıtlarken, otomatik olarak size uygun olan işleri filtrelemiş olacaksınız. Örneğin size lojistik işlerinde tecrübeniz var mı adı altında sorulan bir soruya evet yanıtını vermeniz halinde, bu sektöre binaen işler size önerilir. Sistem, sizin verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, En İyi İş Önerisini yapacaktır. Böylece, yaklaşık 3 dakika süren kaydınız akabinde, bir iş sahibi olma şansınız doğar.

  Başarılı bir kariyer hedefleyenler, hiç tereddüt dahi etmeden toHigher uygulamasını, Android cep telefonlarına indirebilir. Kariyer ve İş Eşleştirme adlı bu özel uygulamayı indirmek adına, play.google.com/store/apps/details?id=com.tohigher.android sayfasına ziyarette bulununuz.

  Sosyal medyayı kullanıyorsanız, Twitter.com/toHigher_ sayfasını takip ederek, uygulama ile ilgili her türlü yenilikten haberdar olabilirsiniz.

  Özgeçmiş doldurma, binlerce ilan arasından size uygun işi bulma gibi dertler artık bitti. toHigher yazılımı, size en uygun işi, en hızlı şekilde bulacaktır. Size sadece uygulamayı indirip soruları yanıtlamak kalır. Herkese şimdiden başarılarla dolu bir kariyer diliyoruz.

  Twitter Sayfası : Twitter.com/toHigher_
  Uygulama Linki : Play.google.com/store/apps/details?id=com.tohigher.android

   Forum Saati Perş. Ağus. 22, 2019 12:54 pm