BİLGİ FORMU


  Elegans Grup Kağıtçılık

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2095
  Paylaşım Gücü: : 6317
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Elegans Grup Kağıtçılık Empty Elegans Grup Kağıtçılık

  Mesaj  nullsix Bir Çarş. Nis. 18, 2018 8:28 pm

  Web Site İsmi : Elegansgrup.com

  Site Başlığı : Elegans Grup Kağıtçılık

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ağustos 2015

  Site Tanıtımı : Elegans Grup Kağıtçılık, başta kuşe kağıt, kraft kağıt, 1. hamur kağıt, krome karton, pelur kağıt ile Amerikan bristol olmak üzere pek çok farklı ürünün ithalat ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Kağıtçılık alanında önemli başarılara imza atan firma, sektöründe öncü konuma ulaşmayı başarmıştır.

  Elegans Grup Kağıtçılık, müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Sağlamış olduğu yüksek müşteri memnuniyet oranı ile, her geçen gün daha da büyümektedir.

  Kraft kağıt, kuşe kağıt, gazete kağıdı, mukavva, şamua ve mit karton gibi ürünleri buradan siz de en avantajlı fiyatlarla temin edebilirsiniz. Firmayı daha yakından tanımak isterseniz, bu konuda elegansgrup.com isimli internet adresini ziyaret ediniz. Site içerisinde, firmanın sunmuş olduğu tüm hizmetler, detaylı bir biçimde analiz edilmiştir.

  Kağıtçılık, inşaat, medikal, gıda, elektrik ve tekstil sektöründe çalışmaları olan firma, birbirinden kıymetli çözüm ortaklarına sahiptir. Firma ile iletişim kurmak isterseniz, aşağıdaki kanallara başvurabilirsiniz.

  Adres: Kartaltepe Mahallesi Ankara Caddesi No:17/7 Bayrampaşa - İstanbul

  Telefon: 0212 567 80 84

  http://www.elegansgrup.com

   Forum Saati Ptsi Ağus. 19, 2019 1:05 am