YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

Haber Manşetleri - Mansetim.com

nullsix
    Emektar Üye
    Emektar Üye

Paylaşım Gücü: : 8896
    Rep Gücü: : 0

Haber Manşetleri - Mansetim.com Empty Haber Manşetleri - Mansetim.com

Mesaj  nullsix Salı Kas. 20, 2012 3:08 am

Domain adı : mansetim.com

İçerik-Başlık : Haber Manşetleri - Mansetim.com

Site Kuruluş Tarihi : Ağustos 2012

Tanıtım, Açıklama : Mansetim.com isimli site, ziyaretçilerine Haber Manşetleri sunar. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında yaşanan en sıcak gelişmelere dair Tüm Manşetler bu adreste bulunabilecektir.

İnternette çok sayıda haber sitesi mevcuttur. Hangi siteye gireceğimiz konusunda dahi zaman zaman kararsızlığa düşüyoruz. Peki internetteki tüm haber sitelerini tek bir çatı altında topladık dersek, cevabınız ne olurdu ? Mansetim.com sitesinde, Türkiye'nin önde gelen tüm haber sitelerinin yapmış olduğu haberler yer almıştır. Bundan sonra haber sitelerinde çıkan haberleri bir adres üzerinden takip edebileceksiniz.

Manşetim isimli sitenin en çok beğenilen bölümlerinden biri gazeteler adlı bölümdür. Gazeteler adlı bölümde, tüm gazeteleri okuma şansına sahip olacaksınız. Gazete almaya gidecek vaktiniz yok ise ya da gazete için her gün para ödemek istemiyorsanız, mansetim.com gazeteler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 1:47 am