YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

Online KPSS Dersleri Sitesi

burcualtinoy
    Emektar Üye
    Emektar Üye

Paylaşım Gücü: : 4871
    Rep Gücü: : 0

Online KPSS Dersleri Sitesi  Empty Online KPSS Dersleri Sitesi

Mesaj  burcualtinoy Cuma Kas. 19, 2021 9:09 pm

Online KPSS dersleri, son zamanlarda pandemi sürecinden beri ilgi duyulan bir durumdur. Çevrimiçi olarak ders çalışarak, alanınıza yüksek puanlar ile atanabilmeniz mümkündür. Site üzerinde KPSS sınav formatına uygun olarak farklı kategorilere yer verilmiştir. Genel yetenek kısmında yer alan Türkçe ve matematik üzerinden bütün konuları çalışabilirsiniz. Aynı zamanda, konular ile ilgili test çözümlemelerini de site üzerinde yapabilirsiniz. Genel kültür bölümünde yer alan tarih ve coğrafya derslerini de çalışabilmeniz mümkündür. Sitenin branş derslerine özel olarak sunduğu eğitim programları bulunmaktadır. Öğretmenler için KPSS alan sınavına hazırlık için farklı kategoriler seçenekler arasındadır. Bununla birlikte, KPSS sınavında güncel bilgilerin test edildiği sorulara çalışabilmek adına güncel bilgiler kategorisini gözden geçirebilirsiniz.

KPSS genel kültür dersleri, güncel olarak hazırlanır. Bu nedenle, yeni sisteme uygun bir eğitim hizmetini site üzerinden almış olursunuz. Aynı şekilde, KPSS genel yetenek dersleri de sınav formatına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Öğrenciler için uygun olan eğitim programları ve planlamalarını site üzerinde görebilmeniz mümkündür. Bununla birlikte, farklı çalışmalar yapabileceğiniz çalışma odaları, forum kategorisi, puan hesaplama, podcast gibi bölümleri de sitenin ana sayfası üzerinden kontrol edebilirsiniz. KPSS öğrencileri için gerekli olan ne varsa, site üzerinde bulabilirsiniz. Konu çalışma, forum tartışmalarına katılma, güncel bilgilerin takibi, çalışma odaları ve podcast dinletilerini takip edebilirsiniz. www.thekpss.com linkinden site hizmetlerini gözden geçirebilirsiniz.

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 10:13 pm