YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

Wintek Yaklaşık Maliyet - Wintek.com.tr

nullsix
    Emektar Üye
    Emektar Üye

Paylaşım Gücü: : 8911
    Rep Gücü: : 0

Wintek Yaklaşık Maliyet - Wintek.com.tr Empty Wintek Yaklaşık Maliyet - Wintek.com.tr

Mesaj  nullsix Paz Mayıs 25, 2014 11:09 pm

Site İsmi : Wintek.com.tr

Wintek Yaklaşık Maliyet - Wintek.com.tr Logo

Site Konusu - Site Başlığı : Wintek Yaklaşık Maliyet - Wintek.com.tr

Firma adı : Haser Bilgisayar Sistemleri ve Yazılım Ltd. Şti.

Wintek Yaklaşık Maliyet - Wintek.com.tr Kurumsal_1

Firma Adresi: Kabil Caddesi No:75/7, 06460 Öveçler Ankara, Türkiye

Telefon Numaraları : 0312 479 09 08 - 0312 479 10 50

Faks Numarası : 0312 479 10 60

E-posta adresi : iletisim @ wintek.com.tr ( @ işaretini bitiştiriniz )

Tanıtım ve Açıklamalar : Haser Bilgisayar Sistemleri tarafından hazırlanan Wintek.com.tr isimli internet sitesine hoşgeldiniz. Site üzerinde Wintek yaklaşık maliyet ve Hakediş programı hakkında son derece detaylı bilgiler ziyaretçilere sunulmuştur.

Wintek nedir, kimler tarafından kullanılır, ne işe yarar, wintek'in yetenekleri ve özellikleri nelerdir gibi program aklınıza takılan tüm suallere Wintek.com.tr aracılığı ile yanıt bulabilirsiniz.

Site üzerinde programı tanımanızı sağlayacak çok sayıda yararlı eğitim videosu da kendine yer bulmuştur. Wintek yaklaşık maliyet programının 33 günlük tam sürümünü site üzerinden indirmeyi planlayanlar, sitedeki 'Görsel eğitim' kategorisine giriş yaparak bu videoları seyredebilir.

Her türlü satış ve destek ihtiyaçlarınız için iletisim @ wintek.com.tr adresine mail atabilir ya da sitenin İletişim sayfasındaki ilgili formu doldurabilirsiniz.

Forum Saati Çarş. Mayıs 01, 2024 11:00 pm