YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Medikal çeviri

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Medikal çeviri Empty Medikal çeviri

  Mesaj  nullsix Bir Paz Nis. 29, 2012 4:13 pm

  Medikal çeviri

  Tıp alanında yazılmış olan her türlü makale - tez - ödev ve sunuma dair çeviriler, İkarus Tercüme tarafından yapılmaktadır. Tıp alanı oldukça kritik ve uzmanlık isteyen bir alandır. Dolayısı ile tıp konularında tercüme yapacak kişilerin, yalnızca o dili bilmesi yeterli değildir. Dil bilgisinin yanı sıra, Tıp konularında da belirli bir uzmanlık seviyesine erişmesi şarttır. Bu doğrultuda İkarus Tercüme Bürosu , müşterilerine medikal çeviri hizmetini Tıp konularında uzman olmuş tercümanlarıyla sağlamaktadır.

  İkarus çeviri büroları web adresi olan ikarustercume.com vasıtasıyla gerek Medikal - tıbbı tercüme, gerekse diğer konularla ilgili tercüme hizmetlerine dair detaylı yazıları bulabilirsiniz. Sitede bu yazıların yanı sıra İkarus Tercüme referanslarını ve çalışma sürecini de görebilirsiniz.

  ________

  Web sitenizin arama motorlarında ve özellikle sosyal medya üzerinde öne çıkması için, Sosyal Medya Optimizasyonu hizmetleri sağlamakta olan seo.tv.tr adresine de bekliyoruz.

  Son olarak, Kişisel Bakım Ürünleri ile çeşitli sağlık ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılamak adına farmabertay.com'a girebilirsiniz.

   Forum Saati Salı Tem. 14, 2020 11:27 pm