YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  War2 - Red Alert

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  War2 - Red Alert Empty War2 - Red Alert

  Mesaj  lori1 Bir Salı Ağus. 11, 2015 6:45 pm

  War2 - Red Alert C182xa0

  War2 - Red Alert

  İnsanlık tarihinin ateşli ve acımasız savaşı geri geliyor!
  2.5D görüntüleme ile MMO strateji oyunu.
  Generaller, tanklar, silahlar, becerileri ve stratejileri ile çeşitli simülasyon oyunudur.
  Adeta yeniden hayat sahneleri ve savaşlar vardır.
  War2-Red Alert'da kendi ordunuzu oluşturun ve benzersiz savaşlara hazır olun!

  War2 - Red Alert JzRHtGJ

  Sovyetler ile ilerleme

  Amaç Müttefiklere karşı saldırıların zaferle bitmesidir. Sovyet fetihleri tüm dünyada sürerken gelişen olaylar zarfında, Yuri Sovyetler Birliğini eski yerine koymak için Romanov'u hasta göstererek hastaneye kapatmıştır. General Vladimir'i ise Beyaz Sarayda öldürtmüştür. Ve Sovyetler Birliği'nin idaresini ele geçirmiştir. Sonunda Bu olayların Yuri'nin yüzünden olduğu açığa çıkmıştır. Bütün bu olayların Yuri'nin yüzünden olduğu gerçeği tüm dikkatleri Moskova'ya Kremlin'e çevirmiştir. Sovyetler Birliğinin ve etkisindeki dünyanın başındaki oyuncu Yuri'yi Moskova' da devletin idaresini ele geçirdiği, Kremlin'de kuşatır. Sovyet Ordusu Kremlini Yuri ile birlikte yokeder. Alaska'daki son Müttefik üssündeki Cronosphere yok edildikten sonra Sovyet egemenliği tüm dünyaya yayılır ancak Romanov ölmüştür .

  War2 - Red Alert EzImLaA

  Müttefikler ile ilerleme

  Müttefik ilerlemesinde ise Sovyetlere karşı savaşılır. Dünyayı Sovyetlerden koruma mücadelesi verilir. Sovyet işgali etkisiz kalmaya başlar. Sovyetler saldırılarında hüsranla karşılaşır. Tüm dünyada Sovyet işgali durdurulur ve karşı atak başlar. Sovyetlerin yeterince güçsüz kaldığı durumda Moskova'ya düzenlenen bir operasyonla Alexander Romanov Kremlin'de Tanya tarafından tutuklanır ve devlet başkanlığından indirilir ve barış yeniden dünyaya hükmeder.

  Mihver Devletlerle ilerleme

  II. Dünya Savaşı sırasında muharip devletler iki önemli ittifakın birer tarafı olarak savaştı: Mihver Devletleri ve Müttefik Devletler. Mihver ittifakının üç büyük ortağı Almanya, İtalya ve Japonya'ydı. Mihver devletlerinin iki ortak menfaati vardı. Birincisi bölgesel genişleme, askeri zafere dayalı imparatorluklar kurma ve I. Dünya Savaşı sonrası uluslararası düzeni yıkma. İkincisi Sovyet komünizmini yok etme ya da etkisizleştirme.

  War2-Red Alert oyuncunun hem maden toplamak, üsler yapmak gibi ekonomik, hem de asker üretip oluşturulan orduyu kontrol etmek gibi askeri görevleri üstlendiği gerçek zamanlı strateji serisi'nin bir parçasıdır.

  Facebook üzerinden ve kendi sitesinden hiçbir indirme gereksinimi olmadan bedava oynayabileceğiniz War2-Red Alert, 2.5D geliştirilmiş grafikleriyle dikkat çeken tarayıcı tabanlı bir MMO oyunudur.

  Generaller, tanklar, silahlar, beceriler ve stratejiler ile vazgeçemeyeceğiniz, kendinizi bambaşka bir dünyanın içinde bulacağınız, adeta yeni bir yaşam kuracağınız, ülkeler arası savaş ve simülasyon oyunu olan War2-Red Alert, mevcut Browser oyunları içinde fark yaratarak yenilikçi alt yapısı ve deneyimli yönetim kadrosu ile kendini benzerlerinden ayırmayı başarıyor.

  War2-Red Alert'da Büyük savaş başlıyor!

  Benzersiz bir oyun deneyimi sizleri bekliyor, kendi ordunuzu oluşturun ve nefes kesen savaşlara hazır olun!

  Beklemede kalın, çok yakında bu heyecanı yaşayacaksınız...

  Oyunun yayinlanma tarihi Eylül 2015 olarak duyurulan oyunun kapali betasina dahil olmak mümkün SalaGame resmi internet sitesinden ve oyunun Facebook adresinden duyurulari takip edebilirsiniz.

  Resmi web sitesi: War2 - Red Alert
  Facebook adresi: https://www.facebook.com/War2RedAlert

  war2redalert.com

   Forum Saati Perş. Tem. 02, 2020 1:45 pm