YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Fotoğraf Makinesi, Video Kamera, Paraflaş ve fazlası burada - Fototeknoloji.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Fotoğraf Makinesi, Video Kamera, Paraflaş ve fazlası burada - Fototeknoloji.com Empty Fotoğraf Makinesi, Video Kamera, Paraflaş ve fazlası burada - Fototeknoloji.com

  Mesaj  nullsix Bir Ptsi Ağus. 31, 2015 5:03 pm

  Web Site İsmi : Fototeknoloji.com

  Site Başlığı : Fotoğraf Makinesi, Video Kamera, Paraflaş ve fazlası burada - Fototeknoloji.com

  Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ağustos 2011

  Sitede satışa sunulan bazı ürünler - Site hakkında etiketler : Mikrofon, Tripodlar, Bel çantaları, Sırt çantaları, Çanta aksesuarları, Filtreler, Sürekli ışıklar, Reflektörler, Softboxlar, Işık ayakları, Stüdyo ışığı , Stüdyo fonları, Stüdyo çekim dekorları, Fotoğraf Işığı , Hafıza kartları, Kart okuyucular, Renk sistemleri

  Site Tanıtımı : Fototeknoloji.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile başta fotoğraf makinesi, video kamera, lensler, video ekipmanları ve paraflaş olmak üzere pek çok ürün satın alma fırsatı bulabileceksiniz.

  Birbirinden kaliteli fotoğraf makineleri bu sitede sizleri bekliyor. Canon ve Nikon gibi en popüler markaların fotoğraf makineleri, sitede satışa çıkarılmıştır. Sitede fotoğraf makinelerinin yanı sıra profesyonel video kameralar ve outdoor kameralar da kendine yer bulmuştur. Kamera sahipleri için çeşit çeşit kamera aksesuarları da yine sitede mevcuttur.

  Sitedeki Paraflaş setleri kategorisinde; Profoto, Hensel, Star, Elinchrom ve Golden Eagle gibi kaliteli markaların ürünleri bir araya getirilmiştir. Paraflaş seti satın almak isteyenler, bu sayfayı muhakkak ziyaret etmelidir. Son derece cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla, en iyi paraflaş setleri sitede bulunabilecektir.

  Foto Teknoloji firması; fotoğraf sektörünün her türlü ihtiyacını 1969 yılından bu yana karşılamaktadır. Gerek amatör gerekse profesyonel kullanıcılar için en iyi ürünler, Fototeknoloji.com adresinden satın alınabilir. Tüm site ziyaretçilerine keyifli alışverişler diliyoruz.

   Forum Saati C.tesi Tem. 04, 2020 10:43 am