YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Yeteneklerini Paraya Çevir

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Yeteneklerini Paraya Çevir Empty Yeteneklerini Paraya Çevir

  Mesaj  lori1 Bir Perş. Eyl. 10, 2015 10:10 am

  Yeteneklerini Paraya Çevir L4zm7o

  Yeteneklerini Paraya Çevir

  Zorlu yaşam şartları mesleğiniz ne olursa olsun son dönemlerde mutlaka bir ek iş yaptırmaya sizi yönlendiriyorsa, bu durumu daha eğlenceli hale getirmeniz mümkün. Yurt dışında yoğun bir şekilde kullanılan internet sitesi sayesinde yeteneklerinizi belirttiğiniz ilanlar açıyorsunuz ve kişiler bu ilanlarınızı satın alarak onlar için bir şeyler yapmanızı istiyorlar. Her yapılan ek iş için yurt dışında 5$ ülkemizde ise 10.00 TL kazanmanız mümkün oluyor. Ülkemizde ise yeteneklerinizi kazanca dönüştüreceğiniz durak onliralik.com adresi üzerinden hizmet veriyor!

  NASIL PARA KAZANILIYOR!

  Öncelikle yeteneklerinizi belirliyorsunuz ve bu yetenekleriniz için başlangıç olarak 10.00 TL'den başlayan ve ekstra özellikler ile 50.00 TL'ye kadar fiyat biçebileceğiniz ilanlar açıyorsunuz. İlanlarınız için siparişler gelmeye başlıyor. Örneğin bir logo tasarımı, bir metin yazımı veya bir fikir danışmanlığı hangi konuda yetenekli iseniz bunu paraya dönüştürmeniz mümkündür.

  Site üzerinde şu anda popüler olan işler sosyal medya, yazılım, tasarım ve özel beceriler ön planda yer alıyor. Aldığınız siparişleri teslim ediyor ve alıcının onayına sunuyorsunuz. Alıcı teslim ettiğiniz işi onayladığında ücretiniz hesabınıza aktarılıyor. Alışveriş süreci boyunca tutar site yönetiminin kasasında bekleyen provizyon şeklinde saklanarak güvence altına alınıyor.

  KALİTELİ İŞLERE EKONOMİK SAHİP OLUN!

  İnternet tabanlı ihtiyaç duyulan tüm hizmetlerden ilanlar görmeniz mümkün. İşlerinizi kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz sağlanıyor. İnternet kullanıcıları tarafından da popüler hale gelen onliralik.com özellikle ek iş arayanların yeni kapısı oluyor.

  "On liraya on numara işler!" sloganı ile hizmet veren siteye buradan ulaşabilirsiniz.

  www.onliralik.com

  onliralik.com

   Forum Saati C.tesi Eyl. 19, 2020 4:14 pm