BİLGİ FORMU


  Senarist ve Yazarların Buluşma Adresi - Yasesin.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Senarist ve Yazarların Buluşma Adresi - Yasesin.com Empty Senarist ve Yazarların Buluşma Adresi - Yasesin.com

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Eyl. 12, 2015 12:43 am

  Site adı : http://www.yasesin.com

  Senarist ve Yazarların Buluşma Adresi - Yasesin.com Logo2_1

  Site başlığı : Senarist ve Yazarların Buluşma Adresi - Yasesin.com

  Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : Mart 2015

  Site Tanıtım mesajı : Yasesin.com adı altında yayın hayatına merhaba diyen sosyal medya sitesine hoşgeldiniz. Site içeriği hakkında bilgi vermeden evvel, Yasesin.com adresinin açılımından söz edeceğim kısaca.

  YA - SE - SİN ( Yazarlık - Senaryo - Sinema )

  Yasesin.com sitesinin ismi, yukarıdaki 3 kelimenin ilk birkaç harfinden oluşuyor. Sitenin temel amacı; yazarlık, sinema ve senaryo konuları ile ilgilenen kişileri bir araya getirmektir.

  Konumuzun başlığında da vurgulamaya çalışmış olduğum gibi, Yasesin.com sitesi, senarist ve yazarların buluşma noktasıdır. Siz de sinemaya, yazarlığa, oyunculuğa, yapımcılığa veya yönetmenliğe ilgi duyuyorsanız, bu siteye mutlaka kaydınızı yaptırınız.

  Yasesin.com sitesinde hangi içerikler var, kısaca bunlardan da bahsetmek istiyorum. Site ziyaretçileri; roman ve öykü yazma teknikleri, sinemada yönetmenlik, fotoğrafçılık, görsel efektler, ışık, 3D animasyon, senaryoda diyalog, oyunculuk ve benzeri pek çok konu hakkında birbirinden değerli paylaşımlara ulaşabilecektir.

  Sinema ve yazarlık konusunda amatör veya profesyonel binlerce insanla bağlantı kurarak projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siteyi beğendiğiniz takdirde, sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız.

   Forum Saati Çarş. Ekim 16, 2019 3:49 am