YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Çağrı Merkezi Hizmetleri

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Çağrı Merkezi Hizmetleri Empty Çağrı Merkezi Hizmetleri

  Mesaj  lori1 Bir Cuma Eyl. 18, 2015 12:20 am

  Çağrı Merkezi Hizmetleri

  Son yıllarda gelişen teknoloji her şeyi olduğu gibi iş alanlarını da etkiledi. Bazı meslekler yok olurken yeni meslek dalları ortaya çıktı. Ülkemizde çağrı merkezi sektörü oldukça yeni ve gelişen bir sektör. Yeni olan her şey tanınıncaya kadar ilgi çekmez. Ancak gerekliliği anlaşıldığında önem kazanır ve kabul görür. Bu sektör aynı anda birçok kişiye ulaşmak veya cevap vermek amacıyla oluşturulmuştur. Bir iş sahibiyseniz aynı anda birçok kişiyle telefon görüşmesi yapamazsınız. Bunu sağlamak için gerekli altyapı ve eleman ihtiyacını sağlamak oldukça maliyetli olacaktır.

  İşte bu noktada bu sektör devreye giriyor. Belli bir ücret karşılığında sıkıntısı olan bir müşterinin size ulaşması veya ürünlerinizin tanıtımını yapmak amacıyla binlere ulaşmanızı sağlıyor. Telefon aracılığıyla insanlara ulaşıp tanıtım işiniz gerçekleştiriliyor. Bluecom Call Center bu sektörde kendini kanıtlamıştır. İşinin ehli çalışanları ile isteklerinize cevap vermektedir. Kullandığı son sistem araçlarla her hangi bir sıkıntıya yol açmadan üstüne düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirir.

  Çağrı merkezi alanında çalışa personelin son derece iyi yetişmiş olması gerekir. İnsan psikolojisinden anlaması ve duruma göre tavır alması gerekir. İnsanlarla telefonda görüşme yaptığından her türlü duruma hazır olması ve kesinlikle sinirlerine hakim olması gerekir. Müşteri karşısında sinirlenmemesi ve müşteriyi sinirlendirmemesi gerekir. İşte firmamız bu konularda uzman kadrosuyla sizi bu sıkıntılar uzak tutar. İsteklerinizi sorunsuz yerine getirir. Firmamız gerekli alt yapıyı sağlayıp çalışanlarını gerekli eğitimlerden geçirerek yetiştirir. Ayrıca konuşmalar kayıt altına alınarak analiz edilmektedir. Bu analizler sonucunda gerekli görülen noktalarda uyarı ve eğitimler yapılarak üstün hizmet kalitesi sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan arkadaşlar işinin ehli ve tecrübelidir. Bu tecrübe yeni aramıza katılan arkadaşlar aktarılarak hizmetin devamı sağlanmaktadır.

  Firma olarak yeniliği ve gelişmeyi ilke olarak benimsemişizdir. Bu nedenle yeni çıkan teknolojik aletler ile yeni yöntem ve teknikler düzenli ve sürekli olarak araştırılmakta ve öğrenilmektedir. Bu sayede çağdaş bir merkez olmayı amaç edindik ve bunun için çalışmaktayız. Bu müşterilerimize duyduğumuz saygıdan kaynaklanmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak çabası içindeyiz. Müşteri memnuniyeti ilkelerimiz içinde birinci önceliktir.

  Kaynak: http://www.bluecom.com.tr

   Forum Saati Paz Tem. 05, 2020 6:21 pm