YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Bahar Country Kurumsal Organizasyon

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Bahar Country Kurumsal Organizasyon Empty Bahar Country Kurumsal Organizasyon

  Mesaj  lori1 Bir C.tesi Eyl. 19, 2015 4:19 pm

  Bahar Country Kurumsal Organizasyon 5kJAV5

  Bahar Country Kurumsal Organizasyon

  Bahar Country yenilediği kapalı salon ve ormanın içinde çeşitli etkinlik alanları olan birbirinden güzel bahçeleriyle kurumsal organizasyon konusunda İstanbul'un en seçkin mekanları arasında yerini almaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl tamamen yeniden inşa ederek hem kapasite ve büyüklük olarak hem de dekorasyon olarak yepyeni iki kapalı salonu hizmete sundu.

  Özellikle kurumsal organizasyon düşünülerek oluşturulan kapalı salonlar yüksek tavanlarıyla ferah bir ortam sunarken dört tarafı yüksek camlarla çevrili olduğu için kendinizi ormanın içinde hissetmeye devam edebiliyorsunuz. Etkinlik gereksinimlerine göre camlar tamamen karartılarak kapalı ortamda şirket etkinliğine uygun olarak, sinevizyon gösterileri, sunumlar, tartışmalar ve hatta konserler düzenlemek mümkün.

  Büyük salonda 600 kişiye kadar rahat bir oturum düzeni ile kurumsal organizasyon için uygun bir ortam oluşturulabileceği gibi, sunum, sinevizyon gösterisi ve/veya konferans gibi bir oturum düzeninde 1.000 kişiye kadar ağırlamak mümkün. Kurumsal organizasyon yapan şirketlerin tamamen istek ve ihtiyaçlarına göre açık büfe veya a la carte yemekler düzenlenebilir. Aynı zamanda konser veya festival havasında bir etkinlik gerçekleştirmek üzere binlerce kişiyi bahçelerimizde ağırlayabilir, mini futbol, voleybol, doğa yürüyüşü gibi aktivitelere de ev sahipliği yapabilirsiniz.

  Bahar Country Sarıyer merkezine birkaç km uzaklıkta Bahçeköy mevkiinde İstanbul'un iş ve finans merkezlerine yakınlığı, 1.500 araçlık ücretsiz otoparkıyla kurumsal organizasyon konusunda referanslarında inceleyebileceğiniz Türkiye'nin önde gelen markalarını misafir etmeye devam ediyor.

  Daha fazlası için www.baharcountry.com

  baharcountry.com

   Forum Saati Cuma Tem. 10, 2020 7:48 pm