BİLGİ FORMU


  Dns Değiştirme ve Domain Transferi İşlemleri Nasıl Yapılır?

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Dns Değiştirme ve Domain Transferi İşlemleri Nasıl Yapılır? Empty Dns Değiştirme ve Domain Transferi İşlemleri Nasıl Yapılır?

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Eyl. 26, 2015 2:23 pm

  Dns Değiştirme ve Domain Transferi İşlemleri Nasıl Yapılır?


  Sitenasilkurulur.net

  Her geçen gün sanal platformlar üzerinde açılan sitelerin sayısında bir artış oluyor. İnternetin halk tarafından kullanılmasının üzerinden sadece 20 yıl gibi bir süre geçmiş olmasına rağmen, şuan için milyarlarca domainin satılmış olması sektörün sahip olduğu inanılmaz gelişme hızını bizlere göstermektedir. Kolay kolay bir ikamesinin de mümkün olmayacağı internet daha çok ama çok uzun yıllar hayatımızın bugün olduğu gibi merkezinde olmaya devam edeceğe benziyor. Alınan domainlerin sayısının inanılmaz seviyelerde olmasından dolayı insanların yeni projeler geliştirecek olmalarını tahmin etmek zor değildir. Tabi yeni projelerin gelişmesi internet üzerinden yapılan dns değiştirme nasıl yapılır ve domain transferi nasıl yapılır gibi soruların aranmalarının da çok ciddi oranlarda artacağını bizlere gösteriyor.

  http://www.sitenasilkurulur.net/domain-transferi-nasil-yapilir

  Peki bu sorulara cevabı nereden bulacağız? Yani dns değiştirme nasıl yapılır veyahut da domain transferi nasıl yapılır tarzında anahtar kelimeleri arama kutusuna yazıp aramayı gerçekleştirdiğinizde karşınıza binlerce kaynak çıkabilir buna eyvallah ama gerçekten kaliteli olanlarını nereden bulacağız? Siteye girdiğimiz zaman aramasını yaptığımız konu hakkında hemen hemen her bir şeyi bulabileceğimizi o kaynağa yönelik bir tavsiye var mı diye soruyorsanız; doğru yere geldiniz demektir.

  Domain ve dns değişikliklerine yönelik olarak hazırlanan makalelerin bulunduğu bir site var. Farklı kaynaklardan toplanmış bu bilgiler ile aklınıza gelebilecek her türlü soruya cevap bulabileceksiniz. www.sitenasilkurulur.net/ adı ile hizmet veren bu webmaster sitesinde ne bir üyelik ile zaman kaybedecek ne de bir para ödeyeceksiniz. Direkt olarak yukarıdaki bağlantılar olan dns transferi nasıl yapılır ve dns değiştirme nasıl yapılır linklerini kullanarak ulaşabileceğiniz bu platformda hem içerik hem de video desteği olduğundan, sizler için harika olacaktır.

   Forum Saati Cuma Ekim 18, 2019 12:18 am