YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Webmasterların Tavsiye Ettiği En İyi Hosting Firmaları

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Webmasterların Tavsiye Ettiği En İyi Hosting Firmaları Empty Webmasterların Tavsiye Ettiği En İyi Hosting Firmaları

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Eyl. 26, 2015 3:26 pm

  Webmasterların Tavsiye Ettiği En İyi Hosting Firmaları

  İyi, kişiden kişiye değişen ve felsefede gerçek ile uyumlu olan durum şeklinde tanımlanan bir olgudur. Subjektif bir kavram olmasından ötürü çoğu zaman için üzerinde tartışmalar yaşanır. Bu tartışmaların temelinde gün gibi görülen gerçeklerin başkaları tarafından nasıl olurda böylesine inkar edilmesine yönelik olarak bir anlayamama halinin baskın olduğu söz konusudur. Öyle ki birçok kişi açısından kabul görülen değerler söz konusu olduğundan farklı bir iyi tanımlamasında bulunan kişi kafayı yiyecek duruma gelebilmektedir. Örnek üzerinden anlatırsak daha açıklayıcı olacaktır. Bu yüzden;


  Sitenasilkurulur.net

  En iyi hosting firmaları hangileridir diye bir soru sorduğumuzu düşünelim. Böyle bir soruyu yönelttiğiniz yüz kişinin çoğu size farklı bir isim verecektir. Bu isimlerin içinden hangisinin en iyi olduğuna ise karar vermek size kalacaktır. Yani söylemek istediğimiz şey her ne kadar en iyi hosting firmaları mevcut olsa da bunların sizin ile mümkün olabildiğidir. Sizin talep ettiğiniz nitelik ne ise o noktada daha verimli çalışma sunan firma, sizin için en iyidir. Benim için ise aradığım özellik ne ise ona uygun daha kaliteli hizmet sunan firma daha iyi olacaktır.

  http://www.sitenasilkurulur.net/en-iyi-hosting-firmalari

  Subjektifliğin doğası gereği ortaya böyle bir durum zorunlu olarak çıkıyor. Bunu bilmediğiniz taktirde de şuan onlarca forum ve sosyal platformda tartışması süregelen konuların açılması kaçınılmaz oluyor. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz en iyi hosting firmaları hangisidir diye bir soru yönelten kişilere hangi özelliği aradığını sormanız olacaktır. Bu özelliğe uygun olarak bildiğiniz bir firma varsa onu tavsiye edebilirsiniz. Ancak daha sağlıklı bir tavsiyede bulunmak istiyorum diyorsanız da hiç uğraşmayın direkt olarak http://www.sitenasilkurulur.net/en-iyi-hosting-firmalari linkini ilgili kişiye gönderin ve buradan tüm açıklamaları edinsin; hangisinin iyi olduğuna kendisi karar versin!


   Forum Saati Perş. Tem. 02, 2020 1:38 pm