YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  En Komik ve En İlginç Videolar

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  En Komik ve En İlginç Videolar Empty En Komik ve En İlginç Videolar

  Mesaj  lori1 Bir Cuma Ekim 09, 2015 3:29 pm

  En Komik ve En İlginç Videolar PBpQRO

  En Komik ve En İlginç Videolar

  Ağlamak, hüzünlenmek ve karamsarlığa düşmek götürüleri yüksek ve yakalanması da oldukça kolay bir hastalık olarak kabul edilir ise izlediğimiz diziler ve okuduğumuz kitaplarda bu tarz konuların işlenmesi ve izleyici ile okuyucuyu etki altına alması hiç de zor bir durum değil. Ancak gülmek ve güldürebilmek için bu kadar iddialı bir cümle kuramayız. Çünkü içinde diğerine göre daha fazla zekaya ve evrensel bir ortaklığa ihtiyaç vardır.

  Komedi İzlerken Zekayı Göreceksiniz

  İnsanlar en çok başkasının düştüğü komik hallere gülmeye yatkındırlar. Ayrıca içinde rencide edici öğeler barınmayan ve illa zeka kırıntıları olması beklenen şakalar da hem şakayı yapan hem de sözde kurban için eğlenceli saatler anlamına gelir. Tüm bu bileşimleri ve çok daha fazlasını aynı çatı altında toplayan sitemizde günlük hayatın zaten yeterince zorlayıcı olan stresinden bir nebze olsun uzaklaşacak ve birbirinden komik videolar ile eğlenceli saatler geçireceksiniz.

  En Yeniler Burada

  Sadece gülme garantili videoları değil televizyon fenomenlerinin kahkahaya boğan gaflarını ve hem ülkemizden hem de dünyadan birbirinden ilginç videolar ile kliplerini bulacağınız sitede eklenen bu eğlenceli görüntülerin altına yapılan yorumlar da en az videolar kadar eğlenceli. En yeni yüklenen, en çok görüntülenen, en çok oylanan ve yorum yapılan videoları da bulabileceğiniz siteye üye olarak siz de ekleme yapabilirsiniz. Komik video izle me imkanı sunan www.yokamk.com sitesi sayesinde artık hayatın eğlenceli yanını kaçırmayacaksınız.

  yokamk.com

   Forum Saati Ptsi Tem. 13, 2020 8:48 pm