YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Ekonomik Büro Mobilyaları

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Ekonomik Büro Mobilyaları Empty Ekonomik Büro Mobilyaları

  Mesaj  lori1 Bir Paz Ekim 11, 2015 10:30 am

  Ekonomik Büro Mobilyaları YJv6VA

  Ekonomik Büro Mobilyaları

  Çalışma alanında kullanılan her ürün, her mobilya son derece dikkatle seçilmelidir. Çalışma ortamında işlevsel mobilyaların çok dah fazla tercih edilmesi, aynı zamanda estetik kaygılara cevap veren ürünlerin ön planda olması beklenir. İş hayatında tarzınızı yansıtmanız için de mükemmel birer araç olan ofis mobilyası ofisinizin en önemli bölümünü oluşturmaktadır. İş dünyasın da adınızdan söz ettirmek için ofisinizin son derece benzersiz ve bir o kadar lüks olması gerekir. Adından söz ettiren bir tasarım içinse sektörün liderleri ile çalışmanız gerekir. Marka seçimi bu anlamda dikkat etmeniz gereken bir noktadır.

  Büro mobilyaları alırken nelere dikkat etmeli?

  - İşlevsel olmasına
  - Ekonomik olmasına
  - Kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına
  - İç mekana uygun renklere sahip olmasına
  - Psikoloji üzerine etkisi pozitif olan renklerden oluşmasına


  2016 yılı modern ofis mobilyaları çoğunlukla ceviz ve akağaç malzemesinden yapılmaktadır. Modern mobilyalar denildiğinde malzeme kalitesi kadar tasarım kalitesi de öncelikli olarak değerlendirilir. Kullanışlı olması ve iç mekanların yapısına uygunolarak tasarlanması, mobilyanın en önemli noktalarından biridir.

  Büro mobilyaları satın alırken öncelikle bir takım iç dekorasyon kurallarına dikkat etmek gerekir. Bu kurallardan biri de, iç mekan alanınız dar ise kullanacağınız mobilyanın renginin açık olması gerektiğidir. Açık renk mobilyalar iç mekanları daha geniş gösterdiğini, koyu renk mobilyaların ise mekanları daha dar gösterdiğini bilmelisiniz. Bu konuda renkler yardımcınız olacaktır.

  Ofis mobilyası neden önemlidir?

  - Seçtiğiniz mobilya iş hayatınızı kolaylaştırmalıdır.
  - Seçtiğiniz mobilya göze hitap eden estetik detaylara sahip olmalıdır.
  - Seçtiğiniz büro mobilyası misafirlerinizi ve çalışanlarınızı konfora davet etmelidir.

  Detaylı bilgi vermemiz gerekirse mekana göre mobilya seçimi, yılın trendlerini de göz önünde bulunduraran en doğru seçimi yapmanızı sağlar. www.balikcioglu.com.tr adresinde kalite, vizyon ve ürünler hakkında açıklayıcı bilgiler bulabilir, ofisinizi yılın son trendlerine göre gönlünüzce döşeyebilirsiniz. Mobilya seçiminde asla acele etmemenizi ve doğru kararı vermek için bütün şartları değerlendirmenizi öneriyoruz. Kaliteli mobilya malzemeleri ve işlevsel tasarım bu yıl için ideal seçiminiz olabilir.

  Bamos A.Ş. Balıkçıoğlu Şirketler Grubu - www.balikcioglu.com.tr

  balikcioglu.com.tr

   Forum Saati C.tesi Tem. 11, 2020 4:34 am