YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Kurumlara yol gösteren rehber

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Kurumlara yol gösteren rehber Empty Kurumlara yol gösteren rehber

  Mesaj  lori1 Bir Salı Ekim 13, 2015 6:47 pm

  Kurumlara yol gösteren rehber Indeks-fr

  Kurumlara yol gösteren rehber

  Faaliyet raporları her kurum için artık bir zorunluluk. Ancak bu zorunluluk söz konusu raporların herhangi bir şekilde mecburen oluşturulması anlamına gelmiyor. Çünkü faaliyet raporları kurumlara birer iletişim aracı olarak da hizmet verebilir. Bunu başarmak için raporlar; doğru içerik, doğru ifade şekli ve doğru bir tasarımla sunulmalıdır.

  İletişim ve içerik sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesiyle İndeks, faaliyet raporları, kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik raporlarında sunduğu hizmet ve kaliteli üretim anlayışıyla Türkiye’de akla gelen ilk ajans. Faaliyetraporlari.com platformunu hayata geçiren İndeks, bu sitede yayımlanan tüm faaliyet raporlarını ücretsiz olarak bir çatı altında toplayarak kamuya sunuyor. İndeks tarafından hazırlanmış raporlar ise sitede ayrıca belirtilmiş.

  Sitede yalnızca Türkiye’de yayımlanmış mevcut faaliyet raporları değil, aynı zamanda hazırlanacak faaliyet raporları için gerekli tüyolar da maddeler halinde yer alıyor. Mesaj nasıl, ne şekilde, kime ulaştırılmalı? Mesaj en doğru şekilde nasıl iletilir? Faaliyet raporları bu iletişimde nasıl bir rol oynar? Tüm bu soruların yanıtlarını sunan faaliyetraporlari.com mevcut içerikleriyle kurumlara yol gösteren bir rehber niteliğinde.

  faaliyetraporlari.com

   Forum Saati Salı Eyl. 29, 2020 5:17 pm