YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Sosyal Medya Haberleri - thesociallab.net

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Sosyal Medya Haberleri - thesociallab.net Empty Sosyal Medya Haberleri - thesociallab.net

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Mayıs 26, 2012 9:59 pm

  Domain adı : thesociallab.net

  İçerik-Başlık : Sosyal Medya Haberleri - thesociallab.net

  Site Kuruluş Tarihi : Ekim 2011

  Tanıtım, Açıklama : thesociallab.net adı altında faaliyetlerine başlayan internet sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile en güncel Sosyal medya haberlerini yakından takip edebileceğiniz gibi, birbirinden faydalı Facebook araçlarını satın alma fırsatı bulabilirsiniz.

  Son yıllarda sosyal medya siteleri oldukça büyük güç kazanmaya başladılar. İnternete giren neredeyse herkesin artık bir Facebook ya da Twitter gibi sosyal ağlarda birer hesapları mevcut. Çok sayıda kurumsal şirket de artık internet sitesi açmak yerine Facebook üzerinden hesap açmakta. Tahmin edilen ve beklenen o ki, sosyal medyanın gücü bu şekilde artmaya devam eder ise, çok yakında internet sitelerinin yerini sosyal ağ sayfaları alacak. Büyük internet siteleri dışındaki, orta ve küçük çaplı internet sitelerine ilginin gitgide azaldığını farketmekteyiz. Özellikle forum sitelerinin yerini, Facebook ağları ve twitter hesapları almış durumda.

  Sosyal medya böylesine hızlı bir şekilde popularite kazanıyor iken, sosyal medyadan mutlaka haberiniz olmalı ve tabiki sosyal medya hesaplarınızın gücünü arttırmalısınız. thesociallab.net tarafından hazırlanan çok özel 2 adet uygulamayı sizlere kısaca tanıtmak istiyorum. Bu uygulamalar

  1 ) Thesociallab Analytics
  2 ) Thesociallab FPM ( Facebook Yönetim Sistemi )

  Thesociallab Analytics uygulaması sayesinde, Facebook hesaplarınızı en ince ayrıntısına kadar görsel destekli bir şekilde analiz ettirebilirsiniz. Fan sayfanızın yaş - konum ve cinsiyet gibi verilerini, fan sayılarınızın günlük - haftalık - aylık artış ve azalışlarını grafiklerle görebilmek adına bu uygulamayı satın alabilirsiniz. Uygulamanın elbette daha çok sayıda faydası bulunmaktadır. Thesociallab Analytics ile alakalı detaylı verileri, site üzerinden öğrenebilirsiniz.

  Thesociallab FPM yani Facebook Yönetim Sistemi sayesinde ise, Facebook hesabınızı Thesociallab paneli üzerinden çok daha profesyonel bir biçimde yönetme fırsatına sahipsiniz. Hesabınıza moderatör ataması ve bu moderatörlerin yetkilerini belirleme imkanı, sevdiklerinize zamanı önceden belirtlenmiş tarihlerde otomatik mesaj gönderimi ile benzeri çok sayıda işlemi, bu uygulama vasıtasıyla yapabileceksiniz.

  Thesociallab.net'i takip edin, Sosyal medya dan haberiniz olsun.

   Forum Saati Paz Tem. 12, 2020 7:46 pm