YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Öğrenciden Öğrenciye Bilgi ve Para Alışverişi - ÖdevMarketi

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Öğrenciden Öğrenciye Bilgi ve Para Alışverişi - ÖdevMarketi Empty Öğrenciden Öğrenciye Bilgi ve Para Alışverişi - ÖdevMarketi

  Mesaj  lori1 Bir Salı Ekim 20, 2015 6:48 pm

  Öğrenciden Öğrenciye Bilgi ve Para Alışverişi - ÖdevMarketi 7PgadW

  Öğrenciden Öğrenciye Bilgi ve Para Alışverişi - ÖdevMarketi

  Öğrenci olmak zordur demi? Hele hele üst üste gelen sınavlar ödev ler bir araya gelince hiç de çekilmez olur hayat. Peki, sizde ödevlerinizi yaptırıp çevirilerinizden kurtulmak hatta makalelerinizi yazdırmak ister misiniz? Kim istemez ki diyenleri duyar gibiyim. Veya derslerde size en büyük yardımcı olacak bilgilere ders notlarına mı ulaşmak istiyorsunuz? Bunların hepsini güvenle yapacak aklınızda bir tek soru işareti bırakmayacak bir şeyler olsa nede güzel olur değil mi? Sitemiz sanırım size tamda üniversite öğrencilerimize yönelik harika bir platform. Eğitim hayatınızı daha keyifli kolay bir hale getirmeyi hedefliyoruz.

  Sitemizden Aradığınız İşi Bulun

  Sitemizde istediğiniz konuyla ilgili makale yazımı nda ödevde alıcıları kişileri inceleyip fiyatları hakkında bilgi edinip hangi konuda yardım istiyorsanız o kullanıcıya anında özel bir mesaja ulaşabilirsiniz.

  Sitemizden Ödemeyi Yapın

  Sitemiz üzerinden yaptığınız her alışveriş de yapacağınız satıcının ilanına girerek satın al deyip kredı kartınızla ya da PayPal kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Yapılan ödemelerde paranız önce havuzda bizimle birlikte kalır siz ödevi elinize aldığınızda tamamdır istedim buydu onayı verdiğinizde paranızı satıcıya ulaştırırız.

  Sistemin İstedi Bilgileri Ulaştır

  Ödevleri ya da makaleleri size ulaştırmak isteyen satıcının sizden de bazı bilgileri alması gerekmektedir. İstenilen bilgileri ödemeyi yaptıktan sonra iletebilirsiniz. Satıcıya ulaşarak istediğinizde yapılan işin sayfasına girip oradan direk yazabilirsiniz.

  Sitemizden Yapılan İşi İnceleyin Ve Puan Verin

  Ödevleriniz bitip teslim olduktan hemen sonra sitemiz tarafından bir mesaj gelecektir. Yaptırmış olduğunuz işe göz atıp satıcıya puan verebilir beğenip beğenmediğinizi oradan da belirtebilirsiniz. Sizler puan verinki sizden sonra gelecek öğrenci arkadaşlara da fikir olsun

  Site: www.odevmarketi.com

  odevmarketi.com

   Forum Saati Salı Tem. 14, 2020 5:42 pm