YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Digiturk.CC

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2270
  Paylaşım Gücü: : 6846
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Digiturk.CC Empty Digiturk.CC

  Mesaj  nullsix Bir Salı Mayıs 29, 2012 9:07 pm

  Digiturk.CC

  Televizyonda çizgi film izlemek, hemen tüm küçük çocukların en büyük sosyal faaliyetleri arasında yerini alır. Çizgi filmin yayınlandığı saatte ekran karşısına kilitlenen çocuklar büyük bir ilgi ve alakayla çizgi filmi izler, hayata dair küçük ipuçlarını henüz küçük yaşta çizgi filmleri izleyerek yakalamaya çalışır. Bu sayede eğlenirken öğrenme gibi oldukça faydalı bir faaliyete de tanıklık eden çocuklar, büyüdükleri zaman topluma yararlı birer fert olma yolunda da ciddi bir adım atmış olurlar.

  Ancak günümüzde televizyon kanallarında yayınlanan çizgi film sayısı bir hayli kısıtlı. Çocuklar belli başlı çizgi film kanallarından daha fazlasını istedikleri için, ailelerin çocuklarına bir iyilik yapmaya karar verip digitürk satın almaları mutlaka gerekli hale gelmiş bulunuyor. Aylık paketlerle satın alınabilecek digiturk paketleri sayesinde hem çocuklar, hem de diğer hane halkı kendilerinden bir parçayı dıgıturk 'te bulacaklardır. Ev hanımları için çeşitli yemek yapma programları ve diziler, babalar ve erkek çocuklar için yayın hayatına devam eden Lig TV de digitürk'ün sunduğu hizmetler arasında yerini alıyor.

  Aile halkı arasındaki dayanışmayı arttıran, sevgi ve kardeşliği pekiştiren dizi ve filmleri de müşterilerine sunan Digitürk sayesinde can sıkıntısı diye bir şey hayatınızda hiç kalmayacak. İstediğiniz vakitte istediğiniz herhangi bir filmi kolayca izleyebilir, yine arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle birlikte spor müsabakalarını büyük bir ilgi ve alakayla takip edebilirsiniz. İyi seyirler!

   Forum Saati Salı Tem. 07, 2020 12:15 am