YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Tatil ilanları ve Tur organizasyonları VooYaj.Com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Tatil ilanları ve Tur organizasyonları VooYaj.Com Empty Tatil ilanları ve Tur organizasyonları VooYaj.Com

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Haz. 08, 2012 7:42 pm

  Web Sitenin İsmi : vooyaj.com

  Başlık, İçerik : Tatil ilanları ve Tur organizasyonları VooYaj.Com

  Site Açılış Zamanı : 2008 - Kasım

  Açıklamalar : Yaz mevsimine girmekte olduğumuz şu günlerde, hepimizin hayalinde kusursuz bir tatil yapmak var hiç şüphesiz. Kusursuz ve mükemmel bir tatil yapmak adına da bir torba dolusu para dökmem gerekecek şeklinde bir düşünceniz var ise, bu düşünceden hemen sıyrılmanızı tavsiye ediyoruz. Nitekim, artık kaliteli bir tatil yapmak için, tonlarca para harcamanıza gerek yok. Nasıl mı ?

  Tatil - turizm şirketlerinin duyurmuş olduğu tatil kampanyalarını - fırsatlarını takip ederek, tatilinizi çok daha ekonomik bir fiyata getirme fırsatı bulabilirsiniz. otel ve turizm şirketleri tarafından gerçekleştirilen tatil fırsatlarını çok yakından takip edebilmek adına vooyaj.com isimli web adresini takip edebilirsiniz. Nitekim vooyaj.com, takipçilerine en güncel tatil ilanlarını - fırsatlarını sunmaktadır.

  Site vasıtasıyla tatil ilanlarını takip edebileceğiniz gibi, çok çeşitli tur organizasyonları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Tur organizasyonları, site üzerinde 3 bölüme ayrılmıştır : Yurt içi turları, yurt dışı turları ve kültür turları. Böylece ziyaretçilerimiz, hangi bölgedeki tur organizasyonuna katılmak istiyor ise, seçimini kolayca yapabileceklerdir.

  Herkese keyifli tatiller dileriz.

   Forum Saati Salı Tem. 14, 2020 10:54 pm