BİLGİ FORMU


  Medicorium.com Obezite cerrahisi

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Medicorium.com Obezite cerrahisi Empty Medicorium.com Obezite cerrahisi

  Mesaj  nullsix Bir Perş. Kas. 19, 2015 8:33 pm

  Site İsmi : Medicorium.com

  Site Konusu : Medicorium.com Obezite cerrahisi

  Domain Kayıt Zamanı : Eylül 2004

  Merkezin ismi : Murat Üstün Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezi

  Adres : Mim Kemal Öke caddesi No:11 K:2 Nişantaşı / Şişli İSTANBUL

  Merkez Telefon Numarası : 0212 234 00 01

  Gsm : 0552 413 11 43

  Tanıtım ve Açıklamalar : Aşırı kilolarınızdan kurtulmanın vakti geldi. İstanbul Nişantaşı içerisinde faaliyet gösteren Murat Üstün Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezine uğrayarak, fazla kilolarınıza elveda diyebilirsiniz.

  Kilolarınız nedeniyle rahat yürüme imkanı bulamıyorsanız, fazla kilolarınız çeşitli sağlık problemlerine yol açıyor ise, siz de obezite cerrahisi yöntemini denemelisiniz.

  Medicorium Obezite ve Metabolik Cerrahi merkezinde en uygun fiyatlarla obezite ameliyatı yapılmaktadır. Obezite ameliyatı olmadan evvel, aklınıza takılan sorular var ise, bu soruları site vasıtasıyla dile getirebilirsiniz. Sitedeki Doktora Soru Sor bölümüne bağlanarak, buradan Dr. Murat Üstün beye her türlü suali sorma şansını elde edebileceksiniz.

  Medicorium.com sitesinde, tüp mide ameliyatı, mide balonu ve benzeri konular hakkında son derece aydınlatıcı makaleler yer almaktadır. Merkeze uğrayarak hizmet almadan evvel, sitedeki makaleleri incelemenizi öneriyoruz.

  Mide küçültme ve diğer operasyonlar sonrasında dikkat edilmesi gerekenler, bu operasyonların olası yan etkileri, sindirim sistemi hastalıkları ile alakalı bilgiler ve çok daha fazlası sitede sizleri bekliyor.

   Forum Saati Cuma Ekim 18, 2019 12:25 am