YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu - Forumaski.com

nullsix
    Emektar Üye
    Emektar Üye

Paylaşım Gücü: : 8845
    Rep Gücü: : 0

Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu - Forumaski.com Empty Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu - Forumaski.com

Mesaj  nullsix Perş. Kas. 26, 2015 6:13 pm

Site İsmi : Forumaski.com

Sitenin Başlığı : Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu - Forumaski.com

Domain Kayıt Zamanı : Temmuz 2012

Tanıtım ve Açıklamalar : Forumaski.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren forum sitesine hoşgeldiniz. Forum içerisinde, her yaşa ve her kesime hitap edecek pek çok sayıda bölüm kendine yer bulmuştur. Bugünkü mesajım vasıtasıyla, sizlere sitedeki bazı bölümlerden söz etmek istiyorum.

İlk olarak 'Hayat ve Eğlence' adlı kategori ile başlayalım. Bu kategoride; rüya tabirleri, çeşit çeşit anketler, birbirinden komik fikralar, burçlarla ilgili paylaşımlar ve sağlık bilgileri bölümleri bulunabilecektir. Hayata dair son derece kıymetli paylaşımların yer aldığı bu kategoride, üyelerin eğlenmesi için de birçok içerik mevcuttur.

Müzikle ilgilenen herkes, sitedeki 'Müzik Dünyası' kategorisine giriş yapmalıdır. Yerli ve yabancı şarkı sözleri, albüm tanıtımları ve fazlası bu kategoride yer almıştır.

Dizi meraklıları için de sitede çok özel bir kategori bulunmaktadır. Televizyon Dünyası adlı bu kategoride, yerli dizi tanıtımları, yabancı dizi tanıtımları, Asya dizilerine binaen tanıtımlar ile anime çizgi film tanıtımları ziyaretçilere takdim edilmiştir.

Sitenin en ilgi çekici iki kategorisine geldi sıra. Bu kategoriler sırasıyla, 'Bayanların Dünyası' ve 'Beylerin Dünyası' adını almıştır. Bayanlar ve beyler için kıymetli paylaşımlar, bu kategorilerden okunabilir.

Sitede kendine yer bulan diğer kategoriler ise şu şekilde sıralanabilir: Eğitim, Kültür, Sanat, Din, Teknoloji, Webmaster ve Spor.

İnternetten eğlence forumları arıyorsanız, yapmanız gereken tek şey, Forumaski.com sitesine bağlanmak olmalıdır. Sitede hoşunuza gidecek çok sayıda paylaşım sizleri beklemektedir.

Yazımız boyunca sitedeki kategorilerden söz ettik. Lakin bir forumu forum yapan, o forumun üyeleridir. Forum Aşkı isimli forumlar içerisinde, birçok aktif üye bulunmaktadır. Siteye yapacağınız her türlü paylaşım, bu üyeler tarafından anında yorumlanabilir. Çeşitli konulara dair aklınıza takılan soruları da yine bu forum üzerinden sorabilirsiniz. Forum içerisinde size yardımcı olmak isteyen bolca üye göreceksiniz.

Türkiye'nin en eğlenceli forumuna hepiniz davetlisiniz.

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 11:01 pm