YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU

3D Yarış Oyunları

nullsix
    Emektar Üye
    Emektar Üye

Paylaşım Gücü: : 8896
    Rep Gücü: : 0

3D Yarış Oyunları Empty 3D Yarış Oyunları

Mesaj  nullsix C.tesi Tem. 07, 2012 3:39 pm

3D Yarış Oyunları

Teknolojideki gelismeler hayatimizin bircok yonunu etkilemistir. Telefon, televizyon, bilgisayar gibi teknolojik aletler buyuk degisimlere ugramistir. Bu degisimlerle birlikte insanlarin yasam standartlari ve hayat tarzlarida degismistir. Teknoloji bu kadar gelisirken 3D Oyunlar da gelismistir, zaten akside beklenemezdi.

3d oyunlar bircogumuzun hayatinda onemli bir yer tutmaktadir. O kadar buyuk bir yere sahiptir ki bazen zamanimizin buyuk bir bolumunu 3d oyun oynayarak geciyoruz. Ama bunda pek bizim sucumuzun oldugunu dusunmuyorum.

3d oyun uretici firmalar bu 3d oyunlari o kadar cazip hale getirdi ki oynamamak elde degil. Bircogumuz 3d oyun tutkunlari kervanina katildik. Bazen abartarak her gun, hatta her saat yeni 3d oyun cikmismi diye arastirma yapiyoruz. 3d oyun icin kullanilan gelismis grafikler sayesinde oyunun cazibesi daha da artmistir. Bu siralar ben “Call of Duty” oyununa merak sardim. Grafikleri gercekten cok iyi.

Anlasiliyorki uretici firma calisanlari gorsellik uzerine fazlasiyla kafa yormuslar. İlerleme bir 3d savas oyunu olan bu oyundaki gorsellik adeta beni oyunun icerisine cekiyor. Bunun gibi gorsellige sahip 3d oyunlar devamli 3d oyun piyasasini gelistirecektir.

Yeni 3d oyun kervanina sizde katilin buyuk bir haz alacaksinizi emin olabilirsiniz.

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 12:19 am