YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Giysi giydirme Oyunları

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2274
  Paylaşım Gücü: : 6858
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Giysi giydirme Oyunları Empty Giysi giydirme Oyunları

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Tem. 07, 2012 3:52 pm

  Giysi giydirme Oyunları

  Yenilenen dünyada yenilenen yaşam tarzlarıyla beraber hayatlarımızda önemli değişiklikler oldu. Bu değişikliğe en büyük katkıyı teknolojik gelişmeler yaptı. Cep telefonları , televizyonlar , müzik çalarlar , masaüstü bilgisayarlar , dizüstü bilgisayarlar , tabletler derken her yeni gün yepyeni şeyler karşımıza çıkıyor. İş ve sosyal yaşamımızı gerek olumlu gerek olumsuz yönde etkileyen bu gelişmeler hem oyalanmamızı sağlıyor hem de işlerimizi kolaylaştırıyor. Her ne kadar bu gelişmelerin insani ilişkilerimizi azalttığı söylense de yenilenen ve zorlaşan hayatın yükünü bu gelişmelerin bize sunduğu yeniliklerle omzumuzdan atabiliyoruz. Yorucu bir günün ardından izlediğimiz filmler , dinlediğimiz müzikler veya oynadığımız oyunlar bizi alıp başka bir dünyaya götürüyor. Sayılan bu şeyleri yapmak hızlanan internet bağlantıları sayesinde artık çok daha kolay.

  Iş dışında internette geçirdiğimiz vakitte sosyal paylaşım sitelerinden arta kalan vakitte bedava oyun sitelerinden oyunlar oynamak keyifli ve gün geçtikçe kolay hale geliyor. Oldukça çeşitli oyunlar bulabileceğimiz bu bedava oyun sitelerinin dinamik ve aktif yapısı sayesinde tıkladığımız her an karşımıza yenilikleri sunuyor.

  En çok yenilenen ve en çok oynanan oyunlardan bir tanesi giysi giydirme oyunu. Giysi giydirme oyunları daha çok cocuklara hitap ediyor gibi görünse de her yaştan insanın özellikle her yaştan bayanın zevkle oynayabileceği eğlenceli bir oyun.


   Forum Saati Ptsi Tem. 13, 2020 4:29 pm