YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Saç Simülasyon Merkezi

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Saç Simülasyon Merkezi Empty Saç Simülasyon Merkezi

  Mesaj  lori1 Bir Cuma Ara. 11, 2015 6:38 am

  Saç Simülasyon Merkezi LrRjjB

  Saç Simülasyon Merkezi

  Dünyada son zamanlarda patlama yapan bu yöntem ile saatler içerisinde yepyeni bör görünüme kavuşmak çok kolay. Saç simülasyonu adı verilen bu yöntem özel olarak geliştirilmiş boyaların saça minik efekler şeklinde işlenmesi işlemi kısacası.Bu işlem sonunda kişide yeni saç çıkıyor gibi bir efek veriliyor. Bir nevi kalıcı topik uygulaması gibi düşünebilirsiniz.

  Detaylı bilgi için 0212 266 78 20 www.hfscenter.com

  Saç Simülasyon Uzmanı Serkan Bozkurt cevaplıyor.

  Saç Simülasyon Merkezi AMaX9d

  Saç Dövmesi nedir? Saç simülasyonu nedir? Saç gölgelendirme tekniği nedir? Saç pigmentasyonu nedir ?

  Yukarıda soruların dünyada genel olarak adı Scalp Micropigmentation dur.Bu isimler Türkiye de farklı kullanıcılar tarafından verilen isimlerdir.İşlem aynı işlemdir ve sadece farklı isimlerde anılmaktadır.

  Saç simülasyonu nedir?

  Özel olarak tasarlanmış cihazlar ile özel olarak geliştirlmiş boyaların saç bölgesine minik efekler şeklinde uygulanması işlemidir. Türkiye'de saç dövmesi ,saç mikropigmentasyonu,saç simülasyonu gibi isimlerle anılmaktadır.

  Saç ekimiyle farkı nedir ?

  Saç pigmentasyonunda bir saç ekilmiyor.Sadece bölgeye minik saç efekleri veriliyor.Saç ekiminde işlem sonrası 1 yıl gibi bir süre beklemek gerekirken saç pigmentasyonunda 1 saat gibi kısa bir sürede yeni bir görünüme kavuşmak mümkün.

  Ne kadar süre kullanabilirim ?

  Saç simülasyonu işlemin dünyanın en kaliteli boyası B.C.N.T saç simülasyon boyalarını kullanmaktayız.Kişinin cilt yapısı ve yaşam tarzına bağlı olarak 3-5 yıl kullanım imkanı sağlar.

  Boyaların herhangi bir zararı var mı ?

  Kullanılan tüm boyalar Türkiye' de S.B işlemleri yapılmış N.S.I Laboratuvarları onaylı.Ayrıca uluslararası dermatolojik testleri yapılmış boyalardır.Hiçbir şekilde zararı yoktur.Fakat buna rağmen işlem öncesi alerji testi kişiye yapılır.

  İşlem esnasında canım acır mı ?

  Saç pigmentasyon işlemi öncesinde kişinin çalışma yapılacak bölgesi anestesik kremler ile lokal olarak uyuşturulur.Böylece çalışma esnasında çok ciddi bir acı hissi oluşmaz.

  İşlem sonrası ne kadar bir süre sonra normal yaşantıma dönebilirim ?

  Saç simülasyonu işlemi bittiği andan itibaren normal yaşantınıza dönebilirsiniz.Hatta işlem sonrası sinemaya,arkadaşlarınızla buluşmaya gidebilirsiniz.

  Saç Simülasyon işlem sonrası nelere dikkat edilmelidir ?

  İşlem sonrası ilk bir hafta aşırı spor,terleme,güneş,kozmetik ürün ve sudan uzak tutulmalıdır bölge.Verilmiş olan bakım losyonunu günde 1 defa az miktarda kullanılmalıdır.Bu yazdıklarımız sadece ilk bir hafta için geçerlidir.

  hfscenter.com

   Forum Saati Çarş. Tem. 15, 2020 5:13 am