YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Heyecan Dolu Üç Boyutlu oyunlar

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Heyecan Dolu Üç Boyutlu oyunlar Empty Heyecan Dolu Üç Boyutlu oyunlar

  Mesaj  nullsix Bir C.tesi Tem. 07, 2012 4:50 pm

  Heyecan Dolu Üç Boyutlu oyunlar

  Her gün yeni gelişmelerin yaşandığı dünyamızda en büyük gelişmeler teknoloji alanında yaşanmaktadır. Bu kadar çok gelişmenin teknoloji alanında olması nedeniyle çağımız teknoloji çağı olarak ta anılmaktadır. Bu teknoloji çağı hayatımızın birçok yönünü kontrol etmektedir. Bu yüzden teknolojideki her gelişme tüm insanlığı adeta sarmaktadır. Oyun sektörü de bu gelişmelerden fazlasıyla etkilenen sektörlerden biridir.

  Oyun sektöründe büyük ilgi gören 3d oyunlar bu gelişmelerden büyük bir pay almaktadır. Birçok kullanıcının severek oynadığı oyunlar görsellik açısından oldukça gelişmiştir.

Görsellik açısından bu zenginleşme teknolojinin ilerlemesi sayesinde olmuştur. İnternet dünyası da bu gelişmeye katkıda bulunarak birbirinden güzel farklı oyun siteleri ortaya çıkmıştır. Bunlardan bir tanesi de dinamik yapısıyla her geçen gün değişen, güncellenen www.sunoyun.com adlı oyun sitesidir. Site bulundurduğu 3D Oyunlar ile kullanıcıların takdirini ve beğenisini kazanmıştır. Bu sayede gün geçtikçe gelişen site şu anda 4000 den fazla oyuna ve günlük ortalama iki milyondan fazla oynanma sayısına sahiptir. Biz kullanıcılar yoğun ilgisiyle de devamlı gelişmektedir.

Keyifli 3d oyunlar veya klasik oyunlar için sizde www.sunoyun.com adlı oyun sitesine girip ücretsiz olarak oyun oynayabilirsiniz.   Forum Saati Perş. Tem. 02, 2020 7:16 pm