YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Blog Kurmak Ne Kadar?

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2278
  Paylaşım Gücü: : 6870
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Blog Kurmak Ne Kadar? Empty Blog Kurmak Ne Kadar?

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Şub. 19, 2016 11:27 pm

  Blog Kurmak Ne Kadar?

  Blog kurmak için isterseniz ücret ödemenize bile gerek kalmaz. Ücretsiz blog siteleri üzerinde içerik paylaşımında bulunabilirsiniz. Ancak bu durumda kendinize ait bir domain isminiz olmaz. Aynı zamanda da kısıtlı özelikler nedeniyle bloğu geliştirmek mümkün değildir. Bu nedenle bizler ücretli bir domain satın alarak site kurulmasından yanayız. Böylece daha kurumsal bir çalışmaya imza atabilirsiniz. Domain fiyatları ise sadece 30 lira kadar.

  www.sitekurmak.net/site-nasil-yapilir

  Sadece domain mi?

  Elbette ki masraf bu kadarla sınırlı değil. Aynı zamanda da sitenizi tutmak ve yayınlamak için hosting paketi satın almanız gerekir. Paket fiyatları da özelliklerine göre değişebilir. Sınırsız disk ve trafik alanı olanlar yıllık 100 liradan fazla olabilir. Tabi her hosting firması için bu fiyatlar değişir. Ama yeni bir blog için sınırsız bir trafik limitine ihtiyaç duyulmaz. Bu nedenle başlangıç paketlerini alarak, daha ucuza hosting sahibi olabilirsiniz.
  Masraflar bitti mi?

  Sitekurmak.net/site-nasil-yapilir

  Blog kurmak için masraflarınız bunlarla sınırlı. Ancak dilerseniz ücretli bir tema satın alarak, bloğunuzun daha güzel ve estetik görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız profesyonel temalar sayesinde birçok özelliğe de sahip olursunuz. Video ve resim galeri, yazar modülü, çeşitli ana sayfa düzenleri, slaytlar, çeşitli görsel yazı şekilleri ve daha birçok özelliği kullanabilirsiniz. Profesyonel bir temanın fiyatı yaklaşık 500 - 10.000 liradır.

   Forum Saati Çarş. Tem. 15, 2020 12:38 am