YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Periyodik bakım

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Periyodik bakım Empty Periyodik bakım

  Mesaj  lori1 Bir C.tesi Şub. 20, 2016 5:31 pm

  Periyodik bakım Ana-resim-480

  Oto Tamiri Ve Bakım İşlemleri

  Oto servisi arızlarında ve periyodik bakım işlemlerinde uzman ekiplerimizle ve en uygun fiyat garantisi ile https://www.servisever.com hizmet veren firmamız aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun oto servisi firmamızda her türlü oto tamir ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Araçlarınızda genel chehk-up işlemleri model farkı olmadan istisnasız yapılmaktadır. Otomobillerde yapılması gereken periyodik bakım işlemlerinde genel olarak her türlü hizmet verilmektedir. Periyodik bakımı yapılması gereken araçlarda bütün mekanik işlemlere elektrik ve elektronik tesisat düzeneğine yapılmaktadır.

  Otomobillerde Periyodik Bakımın Önemi

  Otomobili sahiplerinin mutlaka yaptırması gereken periyodik bakımlar yılda en az bir defa yapılması gereklidir. ya da aracınızı sık olarak kullanıyorsanız 10.000 km bakımını yılda bir kere değil km yüksekliğine göre mutlaka yaptırmalısınız. Aracınızı periyodik bakımı hem kendi güveniniz için hem de aracın daha sonradan çıkaracağı büyük sorunları önlemek için çok önemlidir. Uzun süre periyodik bakım yapılmamış araçlarda motor yağı aracın içersinde çok beklediği için işlevini yerine getirmemeye başlar. Bu durum aracın motoruna çok zarar verir ve ileride aracınızın büyük sorun yaşamasına neden olur.

  Oto Servislerde Yapılan Periyodik Bakımları

  Oto servisimizde araçlarınıza yapılan periyodik bakımlar aracın durumuna göre ikiye ayrılmaktadır. Ağır periyodik bakım ve genel periyodik bakım olarak ağır periyodik bakım genelde triger değişimi balata fren değişimi gibi ağır işçilik hizmetleri ile yapılan işlemlerdir. Aracınızın kusursuz ve sorunsuz çalışması için oto servis bakımlarını yaptırmanız gereklidir.

  servisever.com

   Forum Saati Salı Tem. 07, 2020 11:08 am