YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Yatırımcıları Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşturan İş Ağı

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Yatırımcıları Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşturan İş Ağı Empty Yatırımcıları Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşturan İş Ağı

  Mesaj  lori1 Bir Cuma Mart 11, 2016 1:45 am

  Yatırımcıları Şirket ve Proje Sahipleriyle Buluşturan İş Ağı Zkdzz0

  Doğru Yer ve Zamanda Olmak

  Aşık olacağınız kişiye köşe başında çarparak rast gelebilirsiniz, aşk tesadüfleri severmiş ama iş hayatında kurallar çok farklı çalışıyor. İş hayatında tesadüflere yer yok. Akılcı düşünmek, işi şansa bırakmamak gerek. Eğer yaratıcı fikirleriniz varsa birinin gelip sizi bulmasını beklemeyin, yatırımcı arıyorum diyerek siz ortaya çıkın. Tam tersi de doğrudur. İşinizi nasıl büyüteceğinizi, birikimlerinizi nasıl değerlendireceğinizi sadece düşünmeyin, araştırın. Yani proje sahipleri ile yatırımcılar ortaya çıkmalı, tanışmalı, konuşmalılar. Sonuçlar her iki taraf için de çok mutluluk verici ve tatminkar olabilir.

  İletişimi Sağlamak Gerek

  Ve günümüzün en temel iletişim ağı olan internet işte burada gene devreye girer. Şirket ve proje sahipleri ile yatırım yapmayı düşünenleri buluşturan ortak bir platform kurulur ve yenibirortak.com adresiyle iş dünyasında yerini alır.

  Bir Ortak Payda Var

  Yeni Bir Ortak fikirlerini ve projelerini gerçekleştirmek için yatırımcı arayanlarla birikimlerini değerlendirmek isteyen yatırımcıların ortak paydası. Aynı zamanda ortak arıyorum diyerek yeni bir oluşuma başlamak isteyenlerin de iletişim noktası. Sitede şirket ilanı verebiliyorsunuz ya da projenizi çok genel hatlarıyla anlatabiliyorsunuz. İlgilenen yatırımcılar bu şekilde sizi tanıyorlar, isterlerse mesaj bırakabiliyorlar. Aynı zamanda yatırımcılar da kendilerine uygun sektörlerdeki şirket ya da projeleri araştırabiliyorlar, böylece sermayelerine uygun ortağı bulmuş oluyorlar. Sonuçta ortak arayanlar , proje arayanlar ve yatırımcı arayanlar için üçlü bir buluşma ağı kuruluyor. Doğru yer ve zamanda olmanın adresi iş hayatında yenibirortak.com oluyor.Sevgililerse belki hala köşe başındalar.

  Site: www.yenibirortak.com

  yenibirortak.com

   Forum Saati Salı Tem. 07, 2020 1:25 pm