YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Bağlama büyüsü

  avatar
  lori1
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 321
  Paylaşım Gücü: : 965
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 21/06/15

  Bağlama büyüsü Empty Bağlama büyüsü

  Mesaj  lori1 Bir Salı Mart 29, 2016 8:00 am

  Sevdiğiniz insanı kendinize bağlamak için pek çok yol denediniz ve belki de bunların hepsi başarısızlıkla sonuçlandı. O kadar ki belki gecelerce gözyaşı döktünüz. Sevdiğiniz adamın gözlerinizin içine sizin ona baktığınız gibi bakmadığını gördükçe içten içe canınız yandı ve içten içe kavruldunuz. Kimi geceler uykunuz kaçtı. İşte böyle bir durumda başvurmanız gereken yöntem: “bağlama büyüsü

  Peki, o halde bağlama büyüsü nedir? Bağlama büyüsü sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamanız için başvurabileceğiniz bir büyü çeşididir. Hüddamlar aracılığı ile gerçekleştirilir. Yazılan yazılar, vefkler sayesinde büyü yaptırılan kişi büyü yaptıran kişiye bağlanır. Sürekli yanında olmak ister. Onu özler. Kalbi merhamet duyguları ile dolar. Ve size şiddetle geri dönmek, kavuşmak ister.

  Bağlama büyüsü yaptırma için en başta gerekli olan şey sevdiğiniz kişinin annesinin adı ve doğum yılını bilmenizdir. Sevdiğiniz insanın annesinin adını bilmiyorsanız da Havva ismi üzerinden işlem yaptırabilirsiniz. Bilindiği üzere Havva bütün insanların anasıdır. Büyünün tutması için uzman kişilerce yapılması şarttır.

  Bütün bunları bilerek, göze alarak yine de aşk büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz, büyüyü yapacak kişinin geçmişini, medyumluk kariyerini çok iyi araştırın. Kesin olarak emin olduğunuz zaman gönül rahatlığı içinde büyünüzü yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu büyüler tamamen zararsızdır. Karşı tarafın büyüden zarar görmesinden yana bir endişeniz olmasın.

  www.medyumlarvebuyuler.com

  medyumlarvebuyuler.com

   Forum Saati Salı Tem. 14, 2020 6:45 am