BİLGİ FORMU


  Siyasetin nabzının attığı haber sitesi - Siyasiportal.com

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2128
  Paylaşım Gücü: : 6416
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Siyasetin nabzının attığı haber sitesi - Siyasiportal.com Empty Siyasetin nabzının attığı haber sitesi - Siyasiportal.com

  Mesaj  nullsix Bir Salı Haz. 14, 2016 6:14 pm

  Siyasetin nabzının attığı haber sitesi - Siyasiportal.com

  Herkese merhabalar. Siyasetin nabzı, Siyasiportal.com isimli web adresinde atmaktadır. Siz de Politika adına güncel haberleri takip etmek isterseniz, bu özel siteye bağlanabilirsiniz.

  Siyaset sitesi olan Siyasiportal.com sayesinde, en güncel Politika haberlerini doya doya okuyabileceksiniz. Site üzerinde Politika haberlerinin yanı sıra, çeşitli anketler de ziyaretçilere takdim edilmiştir. Bu anketlerin sonuçlarına gözatarak, vatandaşlarımızın Politika konuları hakkındaki son görüşlerini öğrenme fırsatı elde edebileceksiniz.

  Siyasiportal.com sitesine girenler, en ünlü Siyasi yazarların makalelerini de okuyabilecektir. Ülkemizde başarısını kanıtlamış ünlü siyasi yazarların o hafta içinde neler yazdığını öğrenmek isterseniz, Siyasiportal.com adresini açmanız gerekecektir. Özetle; Politika haberleri okuyup, çeşitli anketlere katılmak ve siyasi yazarların yazılarını okumak isteyenler bu siteye ziyarette bulunabilir.

  Siyasi Portal, Türklerin ve Kürtlerin birlikten başka çareleri olmadığını, birliğin zulmedenlere karşı mücadelede pekişeceğini her fırsatta dile getirir.

  Siyasi Portal taraflı bir gazetedir ama gerçeklerden hareket eder. Siyasi Portal taraflı bir gazetedir ama karalama, dedikodu ve hakaretten uzak durur.

  Siyasi Portal taraflı bir gazetedir ama işine gelmeyenlere gözünü kapatmaz. Siyasi Portal insanların özel yaşamlarıyla ilgilenmez, etik olmayan yöntemlerle elde edilmiş bilgileri yayınlamaz.

  Siyasi Portal her şeyi değil, siyasi konuları, taraflı basınının gizlediği ya da çarpıttığı olayları gündeme getirir.


   Forum Saati Perş. Ekim 17, 2019 11:56 pm