YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Hosting Firması Seçimi Nasıl Olmalı?

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2272
  Paylaşım Gücü: : 6852
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Hosting Firması Seçimi Nasıl Olmalı? Empty Hosting Firması Seçimi Nasıl Olmalı?

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Eyl. 09, 2016 1:57 pm

  Hosting Firması Seçimi Nasıl Olmalı?

  Hosting, bir internet sitesinin sayfalarının sorunsuz bir şekilde yayınlanması adına kullanılır. Bundan dolayı da internet sitesi kurmak isteyen kişilerin web hosting konusuna dikkat etmeleri gerekiyor. Aksi bir durumda internet sitesi kurmak isteyen kişiler oldukça yüksek fiyatlara asla kullanamayacakları hizmetleri satın alabilirler. Böylesi bir durumun meydana gelmesini engellemek adına kişilerin öncelikli olarak yapmaları gereken şey, hosting firmalarını ayrıntılı olarak incelemek olmalı.

  http://www.sitenasilkurulur.net/en-iyi-hosting-firmalari

  Bunun nedeni ise artık yerli yabancı binlerce farklı web hosting firmasının bulunması. Böyle olunca da insanlar doğru seçimi yaparken ciddi anlamda zorlanıyorlar. Aslında hosting firmaları arasından seçim yapmak oldukça kolaydır. Öncelikli olarak yapılması gereken şey internet sitesi hazırlanırken nelerin öncelikli olduğu. Aylık veri transferi, sınırsız bant genişliği, site yedeklemesi, FTP hesapları, güvenli giriş katmanı gibi özellikler hosting hizmetini sunan firmaların paketleri içerisinde yer almalıdır. Bazı hosting firmaları aylık veri transferi ve bant genişliğini belirli sınırlar içerisinde tutmayı tercih ediyorlar. Halbuki bu özelliklerin sınırsız bir şekilde sitelere verilmesi gerekir.

  Sitenasilkurulur.net

  Dolayısıyla internet sitelerinin web hosting hizmeti alırken bu özelliklere dikkat etmesi büyük bir önem taşıyor. Ayrıca hosting hizmeti alınacak firmanın para iadesi özelliğinin olup olmadığına dikkat etmek gerekmekte. Çünkü bazen satın alınan hizmet, internet sitesi ile uyum sağlayamaz. Böylesi durumlarda hosting firmalarının iade ya da hizmet değiştirme özelliklerinin olması gerekmekte.

   Forum Saati Paz Tem. 12, 2020 8:46 pm