YUSUF Forumuna Hoş Geldini

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGİ FORMU


  Dns Taşıma İşlemlerini Yaparken Dikkat!

  avatar
  nullsix
  Emektar Üye
  Emektar Üye

  Mesaj Sayısı : 2267
  Paylaşım Gücü: : 6837
  Rep Gücü: : 0
  Kayıt tarihi : 16/10/11

  Dns Taşıma İşlemlerini Yaparken Dikkat! Empty Dns Taşıma İşlemlerini Yaparken Dikkat!

  Mesaj  nullsix Bir Cuma Eyl. 09, 2016 2:27 pm

  Dns Taşıma İşlemlerini Yaparken Dikkat!

  Dns, ülkelerin belli kurallar üzerinden yönetilmesini sağlarlar. Birçok insan tarafından dns taşıma işlemleri mümkün değildir; bu yüzden de ülkelerin siyasi yönetimlerinin belli platformlara erişiminin kesilmesi gibi bir güçleri bulunmaktadır. Tabi böyle bir yetkinin oluşturduğu güç, ülke yönetimlerinin internet platformları üzerinde yaptırıcı bir güçlerinin olmasına imkan vermiştir. Bu bağlamda zaman zaman anlaşmazlıkların olması ülkelerin belli sitelere yaptırımlar uygulamasına (o sitelere olan erişimin kesilmesine) yol açıyor.


  Sitenasilkurulur.net

  Her ne kadar konjonktürlerin bu bağlamda ellerinde ciddi güçlerin olması, onlar açısından faydalı olsa da kullanıcıların yararına bir iş olup olmadığı noktasında büyük şüpheler bulunmaktadır. Bu kapsamda dns taşıma işlemlerinin yapılabiliyor olması birçok açıdan rahatlığın da ortaya çıkmasına imkan vermektedir. Kullanıcıların mevcut devlet politikalarını uygulamaktan kendilerini alıkoymalarına imkan veren bu uygulamalar internetin doğasında bulunan bu sınırsız özgürlüğün de sağlanmasına imkan sunmuş oluyor. Bu kapsamda dns taşıma gerçekten de interneti özgür bir şekilde kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak hazırlanmış bir yangın çıkış niteliğindedir.


  http://www.sitenasilkurulur.net/domain-transferi-nasil-yapilir

  Dns taşıma işlemlerinin bu yönü, profesyonel kullanıcıların sürekli olarak belli değişimleri yapmalarının zorunluluğunu ortaya çıkarmıştır. Bu kapsamda sizler de hiçbir kısıtlamadan etkilenmemek istiyorsanız dnsnizi taşımalısınız. Bu sayede devletin hangi konuda ne politika uyguladığını bilmek zorunda bırakılmaz ve nasıl istiyorsanız o şekilde çalışmalarını sürdürebilirsiniz. Dns taşımalarınızı düzenli olarak değiştirmeniz daha hızlı ve etkin internet kullanımı sağlamanız açısından da faydalı olacaktır. Sizlere bu ve bunun gibi birçok noktada tanımlayıcı ve açıklayıcı ifadeler sunan http://www.sitenasilkurulur.net/ sitesi her zaman için hizmetinizdedir. Yedi yirmi dört hizmet edinebileceğiniz bu platform ile webmasterların dünyasına katılacak ve bilmediğiniz birçok şeyi bu sayede öğrenme imkanına kavuşacaksınız!

   Forum Saati Perş. Tem. 02, 2020 8:00 pm